Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Tuning » Kod IMMO po VIN
Kod IMMO po VIN
Autor Wiadomość
immortality 

Kolor: SZARY ALUMINIUM
Rocznik: 2007
Wysłany: 2020-09-22, 19:46   Kod IMMO po VIN

Witam . Czy jest na sali mistrz , który pomógł by mi w zdobyciu oryginalnego kodu - tego który normalnie jest z kartą ?
OD razu pisze , nie ukradłem auta , chcę jednak wymienić ECU - w moim poprzedni magik wykroił wszystko łącznie z tablicą błędów . Chcę przywrócić sterownik silnika do oryginału .
Mam nowy komplet bsi , ecu z kodem , ale niestety nie od 207 a od 407 jak sie okazuje .
Żeby odpalić auto po wymianie ECu musze zakodować kluczyk i tu potrzebny jest kod ...

Edit - kod już mam.
Bsi więc zostaje takie jak było oryginalnie. Chcę tylko zmienić sterownik silnika ale już głupieje. Numery niby pasują, sterownik od tego silnika co trzeba a auto nie pali, co chwila błąd komunikacji, za to przebieg w aucie złapał od razu z nowego i zamiast 300000 mam 400000....
Parowanie lepiej przez pp2000 czy diagbox? Czy ktoś już przeprowadził taką operacje?
Jak kiedys zarzekalem sie ze nigdy pugiem jezdzic nie bede , tak mialem juz 3 i pewnie bedzie kolejny :)

Kondziu962 

Kolor: NIEBIESKI NEYSHA
Rocznik: 2006
Wysłany: 2021-08-15, 13:58   

Możesz napisac jak uzyskałeś ten kod?

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Tuning » Kod IMMO po VIN