Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » Panowie co to jest?
Panowie co to jest?
Autor Wiadomość
kocot999 

Kolor: SZARY ALUMINIUM
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-07-09, 19:55   Panowie co to jest?

Witam jak na zdjeciach pytanie ostatnio wymieni?em termostat w moim peugeocie i wraz z nim wla?em nowy plyn chlodz?cy i w pojemniku pojawiaj? sie takie dziwne br?zowe plamy. Nadmienie,?e mam to auto od 9 miesi?cy i ca?y czas tak by?o.(Przed zakupem auto sta?o 1,5roku)
Nadmienie, ?e auto dobrze chodzi i mia?o olej wymienany ostatnio i jest czy?ciutki.

Zdj?cia:

2. SPRAWA odno?nie dziwnego zabrudzenia pod tyln? szyb? czy kto? wie co to jest ?
By?o tego wiecej i udalo mi si? to domy? karcherem albo g??biej juz nie.

Foto:

tufu 

Kolor: SZARY THORIUM
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-07-10, 20:01   

osad prawdopodobnie bo ktos wczesniej moze wode lal.

evelde 

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-07-22, 23:22   

Jeste? pewien ?e ta szyba jest tylko "brudna"? Zak?adam ?e chodzi ci o te jasne i ?ukowate odci?cia na obrze?ach. Mi to wygl?da tak jakby szyba chcia?a si? odklei?, a myjk? mog?e? j? zwyczajnie docisn?? ci?nieniem wody i wypchn?? powietrze, st?d poprawa wizualna. W teorii w takie miejsca brud nie ma prawa si? dostawa? poniewa? na ogó? pod zaczernionymi fragmentami szyb znajduje si? powierzchnia przeznaczona pod klej który, je?li szczelnie trzyma, eliminuje tak? mo?liwo??.
Mam u siebie co? podobnego z tym ?e to raptem 3-4 centymetrowa, cieniutka rysa oddalona od kraw?dzi z któr? od ponad 2 lat nic si? nie dzieje wi?c specjalnie si? tym nie przejmuj?, ale u ciebie wygl?da to nieciekawie bo zrobi? si? szlaczek przez ca?? szeroko?? szyby.
Oczywi?cie nie bierz mojej opinii jako eksperta bo takowym nie jestem, aczkolwiek zainteresowa?bym si? tematem i podjecha? z tym do jakiego? szpeca bo je?li mam racj? i faktycznie masz na brzegach powietrze to i woda si? tam dostanie i na zim? mo?esz mie? niespodziank? jak ci lód nap?cznieje pod szk?em.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » Panowie co to jest?