Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposa?enie » Chi?skie radio RD45 w Peugeocie
Chi?skie radio RD45 w Peugeocie
Autor Wiadomość
xandu 

Rocznik: 2010
Wysłany: 2019-03-16, 11:07   Chi?skie radio RD45 w Peugeocie

Cze??, pewien czas temu zastanawia?em si? nad kupnem z AliExpress radia RD45. Zestaw przyjecha? po oko?o 25 dniach. Radio RD45 z MP3 i Bluetooth(rozmowy+streaming) + mikrofon + usb + aux + wy?wietlacz typ C. Wszystko dzia?a znakomicie, sterowanie z manetki równie?. Dodatkowo radio ?wietnie kuma si? z telefonem i bez problemu wy?wietla aktualn? playlist? z Tidala oraz mog? zmienia? piosenki manetk?. Telefon nawet pokazuje w którym miejscu zostawi?em zaparkowany samochód. Je?li kto? by si? zastanawia? to powiem ?e warto, poniewa? kompletowanie na allegro wszystkiego wysz?oby znacznie dro?ej. Z dodatkowych info radio posiada z??cz? na jedn? anten? tak jak moje fabryczne. Z wygl?du przyciski 1,2,3 itd maj? inny kolor a zamiast TA/PTY jest MUTE. Montowa?em w 207 1.4HDi z 2010 w którym by?o zwyk?e RD4 z wy?wietlaczem typu A.

Link do oferty: https://pl.aliexpress.com/item/Oryginalny-RD45-Radio-Samochodowe-USB-AUX-Bluetooth-Nadaje-207-206-307-C3-C4-C5-Samochodowy-Odtwarzacz/32882722000.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.66d45c0fqznMQV&fbclid=IwAR2RehKZLgSxtc8Cr5j2mSsxuMQsDXw9wzTrzSdDQJY_9Ge41Y00vK3sHtY

Niektórzy mogli widzie? mój post na FB, ale zostawiam go te? tutaj dla potomnych :)

maks_91 

Kolor: SZARY THORIUM
Rocznik: 2009
Wysłany: 2019-03-16, 11:27   

Kurde, gratuluj?! Patrz?c na link do aukcji - czy wysy?a?e? VIN do sprzedawcy?
W jaki sposób mo?esz sprawdzi? lokalizacj? samochodu? Radio ma GPS wbudowany? No i jeszcze kwestia wykonania, czy jest si? do czego przyczepi??

xandu 

Rocznik: 2010
Wysłany: 2019-03-16, 12:01   

Tak, wysy?a?em VIN, chi?czyk zakodowa? go poprawnie, GPS nie ma ale podejrzewam ?e oprogramowanie daje zna? gdy np samochód zostaje wy??czony i telefon zapisuje lokalizacje w której si? znajduje w tym momencie, dlatego wie ?e jest to samochód a nie zwyk?y transmiter bluetooth. Co do kwestii wykonania to wygl?da lepiej ni? moje poprzednie :D Chi?czyk w aukcji informuje ?e pochodzi to z demonta?u aut wi?c nie jest to podróbka tylko edycja na ich rynek.

Na ali uda?o mi si? znale?? jeszcze takie co? ale wola?em nie ryzykowa? bo po ma?ym reasearch'u nie uda?o mi si? znale?? w jakich samochodach by?o to oryginalnie montowane i jakiego koloru ma pod?wietlenie ale wygl?da ca?kiem fajnie:

Link do Ali

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposa?enie » Chi?skie radio RD45 w Peugeocie