Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Administracja » Przywitanie » Witam wszystkich wraz z problemem wypadania zapłonu 1.4VTI-
Witam wszystkich wraz z problemem wypadania zapłonu 1.4VTI-
Autor Wiadomość
PIOFREE 

Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-08-02, 08:51   Witam wszystkich wraz z problemem wypadania zapłonu 1.4VTI-

Witam jeszcze raz temat pewnie odgrzewany co chwile ale od jakis dwóch tygosni mam problem z wypadaniem zapłonu w 1.4 VTI , problem zaczął się z pierwszym cylindrem teraz już mam pierwszy i drugi , sporadycznie przesakakuje na pozostałe przy obecności błędów :
-P1339
-P1337

Do tego są błędy towarzyszące
-A9B7 moduł sterownika ,usterka przekaznika za stacyjką
-F8EB usterka braku plusa wyświetlacz
-FC82 Moduł przełączników pod kierownicą-błąd komunikacji z transporderem

W sumie najwazniejsze to wypadanie zapłonu i co za tym idzie świecie i cewki są dobre sprawdzone i podmieniane ,silnik oczywiscie po chwili zaczyna pracować na dwóch cylindrach (komunikat pętla otwrta -warunki do przejscia do pętli zamkniętej jeszcze niezadowalające )
moje pytanie czy to wszystko może powodować BSM ?

Problem rozwiązany ,wyczyszczone elektrozawory olejowe po stronie wałka wydechowego i ssącego i jak ręką odjął , wrócił do normalnej pracy ,dziś będzie płukanie silnika

Peugeot 207 club Strona Główna » Administracja » Przywitanie » Witam wszystkich wraz z problemem wypadania zapłonu 1.4VTI-