Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Drzwi się nie domykają
Drzwi się nie domykają
Autor Wiadomość
Corcky 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-03-17, 13:58   Drzwi się nie domykają

Cześć,

wczoraj na mrozie odpaliłem auto o 3 w nocy. Chciałem pod drodze podrzucić znajomego no to od wewnątrz otworzyłem blokadę drzwi pasażera. Znajomy otworzył drzwi od zewnątrz, ale potem już nie mogliśmy ich domknąć.

Na szczęście, miałem blisko do domu, ale musiałem jedną ręką za kierownicę, drugą za drzwi trzymać, co by nie poleciały na zakrętach :mrgreen: Więc w ogóle nie łapią

Macie pomysł co może być nie tak? Gdzieś czytałem, że jakiś bezpiecznik mógł się walnąć?

Antenil 

Kolor: CZERWONY LUCIFER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2018-03-17, 14:10   

Ja tam się nie znam, ale u nas to chyba są najzwyklejsze w świecie mechaniczne zamki jak we wszystkich innych zwykłych samochodach. Na dobry początek weź WD40 i psiknij po zamku, on nigdy nie zaszkodzi :P zobacz na otwartych drzwiach czy zamek się zamknie, np śrubokrętem.

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-03-17, 14:23   

U nas jest zwykły zamek zapadkowy. To nie Maserati czy Koenigseg ;) .
Zwyczajnie ci przymarzł mechanizm albo linka w pancerzu. Jak masz garaż to go zagrzać. Jak nie to WD-40 i próbować rozruszać. Swoją drogą zdemontować i przesmarować całość w domu.

Klasyka w samochodach. Tyle można powiedzieć.

Corcky 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-03-21, 17:42   

Mieliście racje pany. Najprostsze rozwiązanie - wystarczyło ogrzać, po problemie. Dzięki

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-03-21, 17:52   

Jak będziesz miał parę godzin wolnego, to polecam latem rozebrać zamek i przesmarować na nowo i mechanizm i linkę, żebyś w następną zimę nie miał powtórki z rozrywki ;)

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Drzwi się nie domykają