Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Głośny huk z okolic prawego, przedniego nadkola
Głośny huk z okolic prawego, przedniego nadkola
Autor Wiadomość
Andrzej Sz 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2009
Wysłany: 2018-03-02, 10:23   Głośny huk z okolic prawego, przedniego nadkola

Dziwne zjawisko. Postaram się opisać przebieg zdarzenia jak najdokładniej. Samochód na parkingu podziemny. Stał tam może w 2 godziny, wcześniej przejechane może z 4-5km spod mojej pracy (gdzie stał na dworze ok 10 godzin) do domu. Po otworzeniu samochodu z pilota i otworzeniu drzwi pasażera usłyszałem głośny huk z okolic prawego, przedniego nadkola ( dźwięk jakby pękł balot). Żona mówi, że widziała przez chwilę jak unosi się dymek. Wstępne oględziny na "gorąco" nie dały efektu (nic nienormalnego nie zauważyłem), żadnych wycieków, plam itp. Pow. w kole jest ok, Po uruchomieniu silnika wszystko w porządku. Sprawdziłem też skrzynkę z bezpiecznikami i nie widzę tam żadnego przepalonego... W pierwszej kolejności pomyślałem o jakimś zaworze bezpieczeństwa ciśnienia np. w inst. chłodzenia, czy może coś w klimatyzacji? Przeszło mi też przez myśl, że może coś z amortyzatorem?? Co o tym sądzicie?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc.
Pozdrawiam

PS.
Peugeot 207 SW 1.4 vti z inst. gazową, 2009r.

Marcin_1998 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2018-03-02, 12:47   

Może ogranicznik w drzwiach? Nie strzela przy otwieraniu?

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Głośny huk z okolic prawego, przedniego nadkola