Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Lampa przód - zamiennik jaki?
Lampa przód - zamiennik jaki?
Autor Wiadomość
Wola 

Kolor: SZARY FER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2017-12-31, 15:30   Lampa przód - zamiennik jaki?

Jesienią Peugeolot stał prawie miesiąc, zaparował lewy reflektor i potem zaczął buczeć w nim silniczek do regulacji świateł - zaciął się i cały czas pracuje.
Nie pomogło wysuszenie. Jeżdżę z wyjętym bezpiecznikiem.
No to pomyślałem, że zmienię te lampę. Mam wersję z doświetlaniem zakrętów.

I tu pytanie: jakie macie doświadczenia z zamiennikami? Ciekawi mnie jak się w czasie zachowują, jaki jest wykonanie...

I czy ta wtyczka (zdjęcie) to jest normalna?

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2017-12-31, 15:47   

Zamienniki szybciej matowieją, a niektóre zauważalnie gorzej świecą. Co do wtyczki, to jak wtyczka.

cristiano112 

Kolor: SZARY MANITOBA
Wysłany: 2018-01-02, 16:55   

Brat kupił TYC do 407 nówki sztuki ja stwierdziłem, że wole polować na okazję i kupić VALEO.
z TYC był zadowolony do czasu aż zobaczył jak święcą moje :)
Jedną kupiłem nową VALEO drugą używaną, ale w stanie niemalże nowej bez rys zmatowień tylko spadła z silniczka regulującego i nie da się jej regulować góra/dół pokrętłem.

Świecą bez porównania dużo lepiej od nowych TYC, linia odcięcia jest niemalże jak w ksenonie. Na tych samych żarówkach dają więcej światła. Świateł drogowych nie ma co nawet porówywać...Oryginały walą słupem skupionego światła i pięknie doświetlają drogę przed nami nie wiem czy te TYC były jakieś wadliwe, ale po włączeniu długich nie było dużej różnicy, a w lekkiej mgle było widać że światło jest rozproszone w każdym kierunku i dużo jego część świeci w gwiazdy.

Niestety z trwałością zamienników nie pomogę bo braciak już oddał swoje TYC i założył VALEO.

gifter 
Masta Dizasta

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-01-02, 18:28   

Zamiennik lamp to zawsze jest dobry do auta które zaraz chcesz sprzedać, bo inaczej to sobie robisz bubu jak piszą koledzy. Są jeszcze osoby które zajmują się regeneracją i rozbierają lampy po czym składają naprawione. Kwestia kosztów i decyzji :) wszystko można :mrgreen:

Wola 

Kolor: SZARY FER
Wysłany: 2018-01-03, 22:49   

Dzięki.
Zmienie w lutym dopiero, dam znac, co mi wyszlo.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Lampa przód - zamiennik jaki?