Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » zdjęcia po vin
zdjęcia po vin
Autor Wiadomość
Hitmax12 

Kolor: CZERWONY ERYTHREE
Rocznik: 2007
Wysłany: 2017-11-16, 16:54   zdjęcia po vin

Witam
Stałem sie posiadaczem peugeota 207, sprowadzony z Hiszpani, oczywiscie miał przygode blacharska jak sam to zauwazyłem. Właściciel twierdził ze to była obcierka calego boku od strony kierowcy, sprowadził go sam w 2009 roku, zrobił i użytkował do tej pory. Moje pytanie jest takie czy można znaleźć gdzies takie zdjecia powypadkowe po numerze vin. Chciałem po prostu zaspokoić swoja ciekawosc. Kupiłem dwa raporty przed zakupem auta ale nie zaspokoiły mnie do końca.

Pozdrawiam

Dev 

Kolor: CZERWONY ADEN
Wysłany: 2017-11-16, 17:05   

Można wpisać VIN w wyszukiwarkę i zobaczyć czy coś wyskoczy. Niestety nie ma u nas (w Europie) jednolitej bazy aut tak jak jest to np. w USA. Tam kupując Carfax albo Autocheck ma się pewną, pełną historię auta z ewentualnymi zdjęciami. Zrobienie zdjęć i wrzucenie ich do bazy jest obowiązkiem ubezpieczyciela dlatego kupując auto z USA niemal niemożliwe jest zatuszowanie jego przeszłości.
Być może ktoś robił jakieś zdjęcia Twojego auta ale pozostaje pytanie kto. Może gdyby skontaktować się np. z hiszpańskim ubezpieczycielem, który wypłacał odszkodowanie to jakiś cień szansy jest choć może odmówić. Inna sprawa, jeżeli poprzedni właściciel sam się w coś wpakował i takiego faktu w ogóle ubezpieczalni nie zgłaszał - naprawiał na własną rękę. Wtedy na 100% do żadnych zdjęć się nie dogrzebiesz bo może ich nawet nie być :p

Hitmax12 

Wysłany: 2017-11-16, 17:30   

Zauważyłem pare niedociągnięć, szyby są te same wszystkie nic nie było ruszane, pas przedni równiez jak dla mnie nie ruszany, fakt iz wlasciciel sciagnal auto dla siebie i uzytkowal je 8 lat mnie troche uspokoil bo nie sciagnalby nie wiadomo jakiego zgniota dla samego siebie. Poszukam jeszcze, może coś wykopie. Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam :mrgreen:

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2017-11-17, 09:35   

Hitmax, zawsze jest możliwość, że cały boczek jest przespawany :) Ale to już moja fanaberia :D
Skoro 8 lat przejeździł, to jeszcze pojeździ. Niech się dobre trzyma.

cristiano112 

Kolor: SZARY MANITOBA
Wysłany: 2017-11-17, 12:01   

Hehe Dany jak zwykle najmroczniejszy scenariusz :D

Zgadzam się, jeśli ktoś ściąga auto z Hiszpanii, a potem 8 lat użytkuje to na pewno nie ściągnął spawanego z 3 grata bo po co? Takich to u nas na pęczki w niższych cenach to po co się trudzić i ściągać ulepa z Hiszpanii.

Auto z 2007 roku czyli 10 lat przerzuciło :) , a w tym czasie wiele drobnostek mogło się wydarzyć bo za granicą zderzak jest do zderzania :) tam nikt nie patrzy czy się auto obtarło czy obiło - jest narzędziem które się zużywa.. Tylko u nas wymaga się żeby 12+ letni diesel miał 170k przebiegu i żeby miał fabryczną powłokę lakierniczą z każdej strony, a przy tym żadnej ryski...
Kumpel sprzedaje A3 dosłownie za groszę, ( poniżej 4k z tego co kojarzę) jak mi opowiadał ostatnio jacy ludzie przyjeżdżają to oglądać to scyzoryk w kieszeni się otwiera..

Zdjęć raczej nie znajdziesz, kiedyś też próbowałem posprawdzać co się da w mojej sztuce ( auto z Włoch)
Ale tak czy siak najwięcej dowiesz się jak Ci koledzy z forum rozkodują vin.

Hitmax12 

Wysłany: 2017-11-17, 15:45   

Peugept ma w sobie to coś, sam jeszcze mam 206 ktore musze niedlugo sprzedac, pierwsze autko za ciezko zarobione pieniadze na zachodzie, lezka sie zakreci pewnie...dlatego tez nie robilem histerii z tego malowania, tylko jestem troche ciekaw jak bedzie wygladal w pelnym sloncu latem, w dzien zakupu tez niby bylo slonce ale wiadomo jak to jesienia moze byc slonecznie. Maska nie była ruszana a przedni zderzak byl "pyzgany" i ma troche ciemniejszy odcien jak bedzie mozno kulo oczy trzeba bedzie cos z tym zrobic. A i moze troche młodszy ten boczek przyspawali to bedzie sie dluzej trzymał :lol:

Marcin_1998 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Wysłany: 2017-11-17, 16:46   

Hitmax12 napisał/a:
...jestem troche ciekaw jak bedzie wygladal w pelnym sloncu latem, w dzien zakupu tez niby bylo slonce ale wiadomo jak to jesienia moze byc slonecznie...

Wjedź gdzieś do pomieszczenia gdzie jest dużo jarzeniówek i zobaczysz lepiej jak w słońcu......

Hitmax12 

Wysłany: 2017-11-17, 17:07   

u mnie w garazu mam dosyc dobre swiatlo i sie rzuca troche, moze juz przewrazliwiony jestem na tym punkcie ale zobaczymy latem

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » zdjęcia po vin