Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Układ hamulcowy » braking system faulty
braking system faulty
Autor Wiadomość
uzytkownik100 

Rocznik: 2009
Wysłany: 2017-06-29, 21:19   braking system faulty

Witam
Peugeot 207 sw 1.6 HDI 90km po deszczu lub myciu pojawia się braking system faulty po tym błąd abs, wspomagania, świeci się stop, nie pokazuje prędkości. Auto wysycha błąd znika, tak kilka razy.

Po większej ulewie błędy znowu ale po wyschnięciu nie znikają. Po podpięciu PP2000 brak komunikacji z abs, oraz inne błędy brak komunikacji can nie zlokalizowano albo coś takiego.

Przedni prawy czujnik abs mokry woda w koszulce i w gnieździe, lewy przedni suchy. Po wysuszeniu błędy bez zmian PP2000 nadal nie łączy się z abs.

Wypiąłem wtyczkę od pompy abs cala w jakby smarze ale chyba to fabrycznie. We wtyczce brak zasilania na grubych pinach przed i po zapłonie na cienkich też. Bezpieczniki pod maską wszystkie dobre te duże pod bsi (chyba to tak się nazywa) całe. Wtyczki suche ładne piny nie ruszone a zasilania brak.

Jeszcze zapala się kontrolka ładowania ale ładowanie jest po sprawdzałem miernikiem.
Proszę o radę co jeszcze sprawdzić.

Noxy 
Marcin

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2010
Wysłany: 2017-06-30, 18:39   

No niestety czeka cie wizyta u elektryka bo jeżeli się pompa spaliła no to lipa trzeba wymienić ale objawy świadczą o tym ze masz zwarcie w BSI albo zimne luty gdzieś na laczeniu wiązki z BSI. U mnie niestety pompy się nie udało odratować ale pomogło przelutowanie wiązki.

:!: FORUMOWICZU NALEP NAKLEJKE :!:

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Układ hamulcowy » braking system faulty