Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Peugeot 207 club Strona Główna » Administracja » Przywitanie » REGULAMIN KORZYSTANIA Z FORUM
REGULAMIN KORZYSTANIA Z FORUM
Autor Wiadomość
joansmith 
Ryyybaaa !!!Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 777
Skąd: GA
Wysłany: 2009-10-15, 20:51   REGULAMIN KORZYSTANIA Z FORUM

Witamy wszystkich na forum peugeot207club.pl :207:

#1

Nasze forum służy do wymiany wszelkich poglądów, informacji, wątpliwości, porad, doświadczeń i spostrzeżeń użytkowników i sympatyków :207:

#2

Forum podzielone jest na działy (np: Na luzie), a te na kategorie (np. off-topic, giełda). Stosowanie się do tego podziału w/g opisów ułatwi utrzymanie porządku i czytelności zapewniając przyjemność korzystania z forum.

#3

O ład na forum dbają Administratorzy i Moderatorzy mogąc upominać, edytować, przenosić, a w ostateczności usuwać posty/wątki autorów naruszających regulamin, czyniąc to jednak w dobrej wierze i dla dobra ogółu.

#4

Administratorzy i Moderatorzy, to też zwykli użytkownicy forum, mają więc obowiązek przestrzegania regulaminu a ponadto wyjaśniania podjętych decyzji dot. porządku oraz wszelkich innych pytań i wątpliwości klubowiczów.

#5

Przed założeniem wątku nie zaszkodzi sprawdzić czy podobny lub taki sam temat nie był już poruszany. Opcja :szukaj: nie gryzie za to przyspiesza i upraszcza znalezienie interesujących, a już istniejących informacji.

#6

Warto postarać się, aby temat wypowiedzi jak i ona sama zawierała dokładne informacje o tym, czego się potrzebuje i o czym pisze. Udogodni to życie innym forumowiczom i uzyskanie odp. na poruszany temat. Posty nie wnoszące nic do tematu, po ostrzeżeniu przez administratorów, bądź moderatorów, będą usuwane.

#7

Dobrze uzupełnić profil użytkownika o model autka i rodzaj silnika, co pozwoli uniknąć mnożenia zbędnych pytań i zamieszania. Dodanie imienia i miasta dodatkowo ułatwi rozmowę i wymianę poglądów o np. drogach, itp.

#8

Dla czytelności forum należy unikać SPAM-owania tj. rozmówi prywatnych i dwuosobowych (do tego jest opcja PW i inne), jednowyrazowych, o niczym, nie wnoszących nic bądź w ogóle nie na temat (poza Off-topic).

#9

Każdy forumowicz ponosi odpowiedzialność za teksty, których jest autorem. W przypadku stosowania jakichkolwiek cytatów powinno się zamieszczać je w cudzysłowiu oraz zaznaczyć ich pochodzenie i autora.

#10

Zabrania się prowokować, zaczepiać, obrażać bądź w jakikolwiek sposób okazywać brak poszanowania dla innych forumowiczów, jak również używać wulgaryzmów. Tam gdzie już trzeba, winny być one wykropkowane.

#11

Moduł PUNKTÓW służy do celów informacyjnych, nobilitując niejako osobę, która w/g Was zna się na rzeczy, lub odwrotnie . Prosiłbym o nie nadużywanie tego. Jeżeli dojrzymy, że użytkownik A nadał użytkownikowi B kilka punktów pomógł za tą samą rzecz - będą ostrzeżenia.

#12

Aby zachować porządek i nie wypowiadać się "podwójnie", GTW prosi, aby wszyscy użytkownicy forum edytowali swoje posty, a nie dodawali jednego po drugim. Takie postępowanie będzie karane warnem. Funkcja ta została włączona tylko w celu odświeżenia jakiegoś wątku, w którym nasza odpowiedź jest ostatnia.

#13

Nie nadużywaj liter drukowanych w wypowiedziach, w ogólnym języku internetowym uważanych za krzyk.

#14

Pisz zachowując zasady ortografii i interpunkcji.

#15

Trzy ostrzeżenia to blokada możliwości pisania postów na forum, 6 ostrzeżeń blokada konta.

#16

Zalogowanie się zrozumiane będzie jako akceptacja regulaminu oraz zawartych w nim elementarnych zasad dyscypliny i kultury a tym samym jako wyrażenie zgody na interwencję w przypadku ich złamania.


Dziękujemy za uwagę
GTW
_________________
Tu obejrzysz moje auto
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Peugeot 207 club Strona Główna » Administracja » Przywitanie » REGULAMIN KORZYSTANIA Z FORUM

 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by UnholyTeam
Hosting and Support: imperiumit.pl