Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Zawleczka na pedale sprzęgła
Zawleczka na pedale sprzęgła
Autor Wiadomość
gtriderxc 
gtriderxc.tk

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-03-10, 15:59   Zawleczka na pedale sprzęgła

W ciągu jednego dnia poślizgów i jazdy bokiem na torze, zepsułem w aucie więcej niż przez 7 lat :-)

Powiecie mi co zgubiłem? Pan trener ustawiał nam pozycję w aucie i tak mi ustawił nogi, że przy hamowaniu moje zgrabne buty 45 zdjęły jakąś zawleczkę z pedału sprzęgła. To jest tylko zwykła zawleczka, czy zgubiłem coś jeszcze? W aucie na podłodze nic nie mogę znaleźć i póki co mam zrobioną prowizorkę, bez której plastik siłownika spada mi co kilka wcisnięć z bolca pedału sprzęgła. Takie zawleczki są w budowlanym? Bo na serwis nie liczę :-)

https://www.flickr.com/ph.../in/dateposted/

Antenil 

Kolor: CZERWONY LUCIFER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2018-03-11, 10:22   

Na tej plastikowej dźwigience z prawej strony są takie ząbki które się blokują w tym rowku, więc ona trzyma się sama z siebie, nie ma tam żadnych zawleczek. Pewnie to połamałeś, natomiast żeby nie pchać się w koszty i nie kupować całej dźwigienki myślę, że wystarczy zmierzyć suwmiarką średnicę rowku i bolca i w sklepie motoryzacyjnym/rolniczym dobierzesz jakąś pasującą zawleczkę za kilka groszy.

PS. Co to za dostawca tak porozwalał wszystko :P

EDIT. Zamiast zawleczki można też użyć segera

gtriderxc 
gtriderxc.tk

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-03-11, 17:28   

Dzięki za pomoc. W tej chwili założyłem na koniec zwykła gumkę. Wymieniac dźwigienki nie ma sensu jak piszesz, tylko czymś ją zblokuje.

A ten porozwalany towar to wynik wysyłania naczepy do niemieckich warsztatów, jak również niedbalstwa kierowców i pracowdawców o sprzęt.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Zawleczka na pedale sprzęgła