Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Administracja » Przywitanie » Witam wszystkich użyszkodników
Witam wszystkich użyszkodników
Autor Wiadomość
cristiano112 

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2007
Wysłany: 2018-02-23, 12:27   Witam wszystkich użyszkodników

Także tak... Jakiś miesiąc temu sprzedałem swoją 207kę którą miałem 3 lata.

Generalnie szukałem 208 w jakiejś ciekawej wersji z chromami i bajerami, ale jakoś tak nic ciekawego w przystępnej cenie nie było w okolicy więc skazany na gulfa odpuściłem poszukiwanie :D

Kilka dni temu dostałem info od wujka, że jego znajomy kupił nowe auto z salonu i chce się pozbyć swojego.. Od niechcenia zapytałem o jakie auto chodzi i jakże by inaczej była to 207 :)

Auto w stanie wizualnym dość dobrym, coś tam malowane, wiadomo jak to 11 latek, ale generalnie nic nie bite nic nie drutowane wszystko w oryginale. Przebieg na tą chwilę 207 tys, sprzedający wręczył mi praktycznie podręcznik :D z zapisanymi naprawami co kiedy i za ile.
Silnik odpala bez "dyma" chodzi cichutko w zasadzie tak samo jak moja poprzednia 207, absolutnie żadnej różnicy nie odczuwam pomiędzy 207k przebiegu a moim 130k

Silnik jedyny słuszny 1.6 HDi 90 kunia

Nowe tarcze i klocki przód tył,
190k zmieniony rozrząd, 201 tys nowy olej
Felgi 16' leżą w garażu także z początkiem wiosny będą założone
Czujniki parkowania, climatronic, tempomat, czujniki, bluetooth, brakuje tylko sensora deszczu i zmierzchu.

To że błotnik ma inny kolor to widziałem od razu :rotfl: po prostu nie przeszkadza mi to w żaden sposób :D
Ostatnio zmieniony przez cristiano112 2018-02-23, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  

Antenil 

Kolor: CZERWONY LUCIFER
Wysłany: 2018-02-23, 12:34   

Hahaha, witam kolegę ponownie :D :D I cały tuning musisz robić od nowa :P

SauronS 
+ LPG

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-02-23, 14:26   Re: Witam wszystkich użyszkodników

No nie wierzyłem, że zmienisz z 207 na 207 i później na 207 :rotfl:
To czas zacząć modyfikacje od nowa 8-) PS. Te doczepione DRLy chyba bym wyrzucił ;)

cristiano112 napisał/a:
więc skazany na gulfa odpuściłem poszukiwanie :D

Nie żebym był jakimś strasznym hejterem VAGów, ale też bym tak zrobił :D

:applause: Witamy!

cristiano112 

Wysłany: 2018-02-23, 14:45   

SauronS,

DRL wylatują od razu :D fotki na świeżo po dotarciu do domu.

Ech no tak, mody od nowa, ale lubię coś dłubać w 207 więc z czasem nabierze blasku :D .. Fajnie, że bluetooth jest, co prawda KML, ale instalacja mikrofon i wszystko gotowe :) , szyby przyciemnione z tyłu, coś z czym w moim poprzednim zeszło mi 3 lata i tego nie zrobiłem :rotfl:

Martwi mnie tylko, że z przodu są delikatnie przyciemnione tak jak by dymione, a z tego co się orientuje to bez żadnego przyciemnienia one są na granicy właściwej przepuszczalności światła.

Ach no i ten odcień błotnika.. Ktoś dobrał lakier po chu*&^%^&

SauronS 
+ LPG

Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-02-24, 14:34   

Co do tych przednich szyb to tak - rzucają się w oczy. Nie wiem czy nie będziesz ich musiał zdzierać przy pierwszej kontroli Policji ;)

pepus93 
be happy!

Wysłany: 2018-03-03, 11:53   

Kolejny raz to powtórzę.
Peugeot 207 nie jest idealnym samochodem.
Ale lepszego nie ma :)
Oznacz się na mapce http://www.peugeot207club...p?p=78852#78852

mzwolinski 

Rocznik: 2010
Wysłany: 2018-03-05, 21:03   

Witam wszystkich użytkowników Forum Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem Peugeota 207 bo dopiero jeżdżę nim od dwóch miesięcy Przejechałem nim dopiero 1000 km wszystko w mieście I zastanawia mnie dość wysokie spalanie mojego lwa Komputer wskazuje średnie spalanie 8,6 l natomiast średnia prędkość 24 km/h Trasa którą pokonuje codziennie jest dość krótka także przy dużych mrozach auto nawet się nie zdążyło rozgrzać a dodatkowo głównie jeżdżę na drugim i trzecim biegu ponieważ zbyt krótkie odcinki drogi nie pozwalają na użycie wyższego przełożenia, sporadycznie czwórka. Zastanawiam się czy to spalanie nie jest zbyt duże ponieważ przeszukując Forum znalazłem informację że największe spalanie jakie odnotowaliście to 7,5 l.dodatkowo mój styl jazdy nie jest agresywny ani też przesadnie spokojny jak ja to nazywam po prostu jeżdżę nie tocze się.... co sądzicie o takim spalaniu ?

Antenil 

Kolor: CZERWONY LUCIFER
Wysłany: 2018-03-06, 11:17   

Witamy Pana witamy, ale prosimy założyć swój własny temat by nie przepaść w tłumie :D .
Spalanie rozwijać będziemy w tym temacie http://www.peugeot207club...8461ca600#99823 ogólnie jest zima, 24kmh czyli pewnie spore korki, więcej toczenia się niż jazdy i tak może wychodzić :/

cristiano112 

Wysłany: 2018-03-06, 14:53   

mzwolinski,

W ostatnim okresie czyli typowo zimowym krótkie odcinki po mieście = ogromne spalanie.
Do pracy mam jakieś 4km, miasto.. Przy tych mrozach -15 wiadomo, najpierw odpalenie potem skrobanko, światła jedne drugie to i spalanie w golfie 2.0 tdi 8,7 w peżym 1.6 - 7.9.
Na trasie obydwoma bez problemu można zejść poniżej 5l więc u Ciebie raczej wszystko w normie.

W trasie zresetuj sobie spalanie, jak już będziesz miał 90st to jadąc 90-110 powinno bez problemu zejść poniżej 5l

Peżocik zrobił ponad tysiąc km i chodzi jak rakieta :D 208 tys przebiegu ponad nabite.
Pod podkładkami odpukać sucho (chociaż miałem obawy, że ktoś tam coś mył) turbinka też zero luzów. Trochę brakuje jednak tego czujnika deszczu bo się przyzwyczaiłem, że za wycieraczki odpowiada automat, aaale to tam szczegół. Ostatnio nawet okryłem, że ktoś założył wyświetlacz 71.1 z modułem KML, więc w sumie wszystko jest gotowe pod RD45, albo spróbuje założyć Nomade V2 jeśli wtyczki będą pasować.

Peugeot 207 club Strona Główna » Administracja » Przywitanie » Witam wszystkich użyszkodników