Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » warsztat Wrocław
warsztat Wrocław
Autor Wiadomość
mrrising 
mrrising

Kolor: BIAłY BANQUISE
Rocznik: 2010
Wysłany: 2018-01-22, 14:27   

dzięki za pomoc

[ Dodano: 2018-02-12, 13:48 ]
No i od trzech dni cieszę się zmodernizowaną wersją mojego 207 , z dołożoną manetką tempomatu i sterowaniem radiem z kierownicy :)
Jeszcze żeby tak samo łatwo dało się zmienić lusterka na sterowane elektrycznie :( Lusterko prawe ręczne to dramat nad dramatami. ZAWSZE ktoś wysiadając zaczepi o ten.... dzyndzel :) I przestawi.

gtriderxc 
gtriderxc.tk

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-03-05, 20:41   

Ja jeżdżę teraz na Kolarską do http://www.franceserwis.eu ,bo mam blisko domu.
Póki co jeszcze się nie zawiodłem i mocno polecam. Bywałem też u Dalby na Robotniczej. Poza tym, że kasują worek pieniędzy, są OK, bo przyjmują auto z miejsca i jak coś naprawią, to raz, a dobrze. Tylko co do worka pieniędzy, gdy patrzy się na ich komentarze na google, pozostaje cień niepewności na co naprawdę te pieniądze poszły. Jak ktoś ma kasę i potrzebuje coś na wczoraj to też mogę polecić.

gifter 
Masta Dizasta

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-03-05, 22:35   

Dalba robiła mi rozrząd i było ok ale niestety polegli na klimatyzacji... i to tak prosta usterka że szkoda gadać a za obejście tematu zapłaciłem sporo...

Czas realizacji x2 do tego co mówi szef serwisu

Agu_Sk 
Aga

Kolor: POMARANCZOWY SALMANQUE
Rocznik: 2006
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2018-03-29, 07:30   

Ja byłam w Auto Bliźniak na Kiełczowskiej. Cenowo nieco mnie zaskoczyło na minus, ale dawno nie robiłam takich prac jak wymiana rozrządu więc może to standard. :) ale ogólnie to szybko i sprawnie poszło.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » warsztat Wrocław