Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » warsztat łódź
warsztat łódź
Autor Wiadomość
silento 

Rocznik: 2008
Wysłany: 2017-11-15, 21:16   warsztat łódź

Witam! Poszukuję uczciwego warsztatu w okolicach Łodzi który poradzi sobie z moim Peugeotem 207. Cały czas powraca temat Antipollution Faulty... chodzi tutaj o czujnik zmiennych faz rozrządu itp...

Byłem na Lodowej 124 ale w momencie kiedy w recepcji właściciel nadarł się na swojego klienta i nie dał sobie nic powiedzieć oszczędziłem sobie nerwów...

Zna ktoś At Garage na Strykowskiej?

Maniek 

Kolor: SZARY CENDRE
Rocznik: 2007
Wysłany: 2017-11-16, 17:30   

Szkoda, że masz kiepskie doświadczenie z Lodową bo naprawdę ogarnięty człowiek to prowadzi. No ale wrażenie też jest ważne, a że specyficzni to prawda :) Może popularność im szkodzi dodatkowo. Ja bym jeszcze na twoim miejscu spróbował pod tym linkiem.[URL=https://www.google.pl/maps/dir//51.7606152,19.4995276/@51.7681577,19.4988334,763a,20y,171.57h,44.82t/data=!3m1!1e3]ASO wiadomo powinni ogarnąć pytanie za ile. U Nordyńskiego może na klub jakiś upust wynegocjujesz. AT Garage jako serwis znam tylko z rozmowy telefonicznej a opinię mam podobną jak Ty o Lodowej.

świerzak 
Who cares?

Kolor: SZARY ALUMINIUM
Wysłany: 2017-11-16, 19:10   

Na Strykowskiej bywałem w czasie gwarancji i raz ale grubo po.
Powiem tak... od nowości skrzypiał mi wydech, gmerali przy tym przez 3 lata gwarancji bez skutku ^^ Irytująca POMIDOR, ale nie dali rady. Tak samo jak mi pikało w kompie.
Pan powiedział, że to niski stan płynu chłodz. mimo iż nie mam tam czujnika...
Ale to dawno było.

Po gwarancji robiłem u nich regenerację skrzyni. Było drogo (wiadomo), ale nawet szybko i póki co teoretycznie dobrze ale.... Na pierwszej wizycie u "swojego" mechanika po tej grubej naprawie wyszło, że nie dokręcili kilku śrub, mocowania skrzyni i czegoś tam jeszcze. Palcami można było ruszać... Taka niedbałość, nie wiem jak to nazwać.

Rabat też można wyciągnąć. Powoływałem się na klub i coś tam było :)

PS. O i po stłuczce robili mi tył, ale to w drugim miejscu, na Odolanowskiej, no i tu zero zastrzeżeń.

Ogólne? 50/50 I nie wiem, czy to wrażenie, ale wydaje mi się, ze właściciel bardziej na fiata teraz stawia, bo jakoś to bardziej wyeksponowane się wydaje.

PS. O Lodowej to słyszałem też skrajne opinie, ale raczej pod kątem, jak to Maniek napisał "wrażenia", a nie fachowości.

silento 

Rocznik: 2008
Wysłany: 2017-11-16, 19:24   

@Maniek @świerzak

Ogólnie umówiłem się na diagnozę w at garage.
Rozmawiałem z kimś w miarę ogarniętym przez telefon, ogólnie powiedział, że zna temat mojego błędu no i żebym podjechał. Wycenią mi naprawę to dam znać tutaj i gdybyście byli tak mili i powiedzieli mi czy proponują mi rozsądną cenę a nie naciągają w butelkę to byłbym wdzięczny.

Niestety jest to moje pierwsze auto które dostałem w prezencie (darowanemu koniowi nie ma co patrzeć w zęby) i chce doprowadzić te autko do stanu używalności. Niestety nie znam się kompletnie na cenach, kosztach napraw itp. Byłem już u 3 "mirków", którzy niby znali temat ale na wymianie sondy lambda się skończyło a błąd powracał...

Poza tym aktualnie 1.4 VTi z tym błędem pali mi ponad 10 litrów na mieście i po prostu puszcza mnie z torbami :mrgreen:

Maniek 

Kolor: SZARY CENDRE
Wysłany: 2017-11-16, 20:56   

Nie chcę krakać, ale jak sądzisz że w Łodzi zacznie Ci palić jakoś znacząco mniej to możesz się rozczarować. Niestety.