Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » Giełda » SKLEPY GODNE POLECENIA LUB NIE » SKLEPY GODNE POLECENIA » INTERCARS
INTERCARS
Autor Wiadomość
AdamGdansk1 

Kolor: SZARY ALUMINIUM
Rocznik: 2010
Wysłany: 2016-11-18, 17:40   INTERCARS

A według mnie bardzo dobrym sklepem z dużym wyborem części jest Intercars. Sklep ten ma oddziały w całym kraju, mają również dobrą stronę internetową, gdzie można samemu poszukać i porównać ceny części różnych producentów. Ceny detaliczne może są wysokie, ale dla warsztatów i różnych firm dają duże rabaty. Nie wiem czy forum Peugeota ma tam jakiś rabat, ja korzystam z rabatu ok 30% z forum Mitsubishi (bo wcześniej miałem autka tej marki).
Gorąco polecam.

emswisnia 

Kolor: SZARY CENDRE
Rocznik: 2007
Wysłany: 2016-11-20, 21:57   

Witam,

To skoro korzystasz z rabatu innego forum i jest szansa na podanie tego "hasła" to pewnie nie jeden byłby zadowolony na forum.

Ceny detaliczne czasami są zaporowe.

AdamGdansk1 

Kolor: SZARY ALUMINIUM
Rocznik: 2010
Wysłany: 2016-11-20, 23:45   Rabat w Intercars

Tutaj link z forum Mitsubishi, gdzie wszystko jest opisane:

http://forum.mitsumaniaki...a63d7e40cbbf0fd

(Karta klubowicza niby jest wymagana, ale robiłem mnóstwo razy zakupy i nigdy nie musiałem jej pokazywać. Najlepiej zrobić zamówienie telefonicznie, podać numer klienta i ewentualnie nazwę firmy i numer katalogowy części. Potem do oddziału od razu do kasy i do magazynu po odbiór części). Na elementy zawieszenia i hamulce rabat nawet 30-40%, bo różne grupy produktów mają różne rabaty. Najmniej jest na oleje, akumulatory i opony.

[ Dodano: 2016-11-21, 00:02 ]
A jak ktoś jest sprytny to może poszukać w necie informacji na temat rabatów z forum innych marek. Ja kiedyś tak próbowałem. Bez problemu znalazłem numer klienta z forum Toyoty, ale rabaty były niższe. Największe rabaty mogą mieć te marki, których jeździ najwięcej w naszym kraju.

Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » Giełda » SKLEPY GODNE POLECENIA LUB NIE » SKLEPY GODNE POLECENIA » INTERCARS