Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Kody błędów
Przesunięty przez: bart555
2010-08-07, 15:51
Kody błędów
Autor Wiadomość
BarLot 

Wysłany: 2009-12-03, 08:47   Kody błędów

Witam,

jakiś czas temu kupiłem sobie interfejs ELM 327. Ostatnio postanowiłem zająć się trochę swoją maszyną i przy okazji sprawdzić co w trawie piszczy ;) . Byłem bardzo zaskoczony, gdy na ekranie komputera pojawił się 1 błąd - identyfikowany przez różne programy jako P0011 - CAMSHAFT POSITION ”A” -TIMING OVER- ADVANCED OR SYSTEM PERFORMANCE (BANK 1) - czyli coś z wałkiem rozrządu. Problem jednak w tym, że dla Peugeota istnieją różne interpretacje tego błędu:

P0011 For MM6LP; Check for temperature problems. Excessive engine temperature will cause the ECU to limit the valve timing advance.

P0011 Tak Elektrozawór zmiennego dolotu powietrza (VTC/VVT)

Czy ktoś wie, jak to jest z tymi kodami?

Dziwne w tym wszystkim jest to, że check engine się nie świeci, nawet nic nie piszczy i nie odczuwam żadnych problemów z samochodem...

Pozdrawiam,
BarLot

bilol 
Łukasz

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2009-12-03, 09:59   

u nas to chyba nikt sie z tym nie bawi ale poszukaj na PeugeotKlubPolska - tam kilka osób ma planeta i sie z tym bawi, moze pomogą

quyns 
Bartek

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2006
Wysłany: 2009-12-03, 19:16   

żeby nie zaczynać nowego wątku....
ja wczoraj na uczelni w ramach zajęć swojego puga podłączyłem pod kts520 ( zakutalizowany przed tygodniem) w ogóle nie mógł się z pugiem dogadać.... jedyne co się udało sprawdzić to abs... tzn pokazało błedów zero he he jeśli chodzi o cokolwiek z silnikiem to nie ruszyło nic... doktorek powiedział że u francuzów(i fordów) to normalne... a przed zajęciami tak chwalił tego kts'a :D

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Kody błędów