Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » Giełda » SKLEPY GODNE POLECENIA LUB NIE » A TU NIE KUPUJCIE !!!! » Sklep z częściami do tuningu, kosmetyki MEGUIAR'S etc.
Sklep z częściami do tuningu, kosmetyki MEGUIAR'S etc.
Autor Wiadomość
Viper 
Yes, Chef!

Kolor: NIEBIESKI MONTEBELLO
Rocznik: 2007
  Wysłany: 2009-05-10, 21:41   Sklep z częściami do tuningu, kosmetyki MEGUIAR'S etc.

http://www.rpmotorsport.pl/auta/index.php

Nie polecam tego sklepu, chyba że wcześniej dowiecie się (najlepiej telefonicznie), czy dany produkt jest na stanie.

Zbulwersowałem się, gdy po zamówieniu 8 produktów kosmetyków "firmy na M" otrzymałem maila potwierdzającego zamówienie (żaden spam, tylko odpowiedź Pana ze sklepu), po czym wysłałem pieniądze (ok. 600zł), a w następny dzień otrzymałem info, że 4 z 8 produktów nie posiadają :evil:

W ramach przeprosin otrzymałem darmową wysyłkę co nie za bardzo mnie satysfakcjonuje.

Jak na sklep internetowy, powinni podać informację, czy dany produkt jest dostępny, czy nie, lub przynajmniej zastrzec sobie prawo, do późniejszego terminu wysyłki czy coś. :bash:

Cytat maila:
"ten opis już od dawna jest nieaktualny już poproawiam

Viper pisze:
> Witam.
> Dzisiaj dokładnie jeszcze raz wszystko przeglądałem i okazuje się, że
> zestaw "Quik Clay. System czyszczenia lakieru Meguiar's(473 ml +
> glinka 50g + 50g gratis)" nie posiada dwóch glinek po 50g, jak było w
> opisie. :(
>
> ----- Original Message ----- From: "Łukasz XXX - RPM"
> <info@rpmotorsport.pl>
> To: "Viper" <topgun2002@wp.pl>
> Sent: Tuesday, May 12, 2009 9:49 AM
> Subject: Re: Aktualizacja zamówienia
>
>
>> witam
>> czy wszystko doszło i wszystko sie zgadza?
>>"

Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » Giełda » SKLEPY GODNE POLECENIA LUB NIE » A TU NIE KUPUJCIE !!!! » Sklep z częściami do tuningu, kosmetyki MEGUIAR'S etc.