Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Peugeot 207CC LPG - dusi się/przerywa niezależnie od paliwa
Peugeot 207CC LPG - dusi się/przerywa niezależnie od paliwa
Autor Wiadomość
Filip_B1997 

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2007
  Wysłany: 2021-11-08, 17:00   Peugeot 207CC LPG - dusi się/przerywa niezależnie od paliwa

Witam,

samochód (207CC 1.6VTi 120KM) posiadam już od 3 miesięcy, na instalacji gazowej (STAG) przejechane około 2 tyś. km. Odkąd wybrałem się nad morze i w drodze powrotnej samochód zaczął leciutko szarpać co kilkanaście kilometrów (przy prędkości powyżej 140 km/h) sytuacja zaczęła się zdecydowanie pogarszać i szarpie już przy każdej prędkości, w taki sposób, że nie da się jechać. Dwóch mechaników nie potrafiło sobie z tym faktem poradzić(brak błędów w komputerze). Jedyne, co przychodzi mi do głowy to fakt, że zatankowałem na stacji wątpliwej jakości, jednak czy możliwe, że działoby się tak zarówno na LPG, jak i PB?

Proszę o pomoc, gdyż zdecydowanie skończyły mi się pomysły.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Inne » Peugeot 207CC LPG - dusi się/przerywa niezależnie od paliwa