Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Zawieszenie i uk?ad kierowniczy » Amortyzatory o krótszym skoku
Amortyzatory o krótszym skoku
Autor Wiadomość
Alucard 

Rocznik: 2010
Wysłany: 2021-04-22, 05:51   Amortyzatory o krótszym skoku

Witam, chciałem obniżyć trochę swoją 207 na sprężynach obniżających 30, 35mm eibach itp. oraz amorach o krótszym skoku, chodzi mi głównie o amory jakie polecacie do tego typu zabiegu?
1.4 HDi, hatchback.
Ps. Gwintu nie chce póki co ponieważ też mój budżet jest ograniczony, a z tego co wiem dobre gwinty od 3tysi mniej więcej się zaczynają.

sebekle 

Kolor: SZARY ALUMINIUM
Rocznik: 2006
Wysłany: 2021-04-22, 20:48   

nie dość że od 3 tys. to jeszcze nie do tej zwrotnicy. amorków o krótszym skoku też nie widziałem. najlepszym wyborem jest eibach pro kit i bilstein b6. są zestawy na allegro. ja mam u siebie sprężyny -50mm H&R i z przodu fabryczny amor jeszcze z fabryki. 50tys km zrobił ten zestaw i amorki po 75%. z tyłu założyłem używany amortyzator od kombi-jest grubszy i sztywniejszy. i tak 10tys narazie

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Zawieszenie i uk?ad kierowniczy » Amortyzatory o krótszym skoku