Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Zawieszenie i uk?ad kierowniczy » Słaba sprawność nowych amortyzatorów
Słaba sprawność nowych amortyzatorów
Autor Wiadomość
kris757 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2020-11-16, 17:03   Słaba sprawność nowych amortyzatorów

Witam, właśnie jestem po wymianie tylnych amortyzatorów. I tu mam problem ponieważ amorki zakupiłem oryginalne i po ich wymianie postanowiłem sprawdzić ich sprawność. Odwiedziłem stacje kontroli pojazdów gdzie dokonano testu. Ku mojemu zdziwieniu nowe oryginalne amortyzatory mają kiepska sprawność na poziomie 40%. Wiec to jakaś lipa. Choć diagnosta stwierdził abym nimi trochę pojezdzil i jeszcze raz podjechał na kontrolę. Co Wy o tym sądzicie.

Total2020 

Rocznik: 2011
Wysłany: 2020-11-17, 18:13   

Sprawdzić ciśnienie w tylnych kołach!.

jeager 

Rocznik: 2011
Wysłany: 2020-11-23, 18:31   

Taką samą diagnozę otrzymałem po wymianie tylnych amortyzatorów na nowe sachsy. Drugi raz jeszcze nie byłem na stacji bo nie mam czasu. Myślę że diagności nie biorą pod uwagę ciśnienia w oponach, profilu opon, tego że tył jest lekki...

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Zawieszenie i uk?ad kierowniczy » Słaba sprawność nowych amortyzatorów