Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Uk?ad hamulcowy » Wymiana tylnych hamulcy
Wymiana tylnych hamulcy
Autor Wiadomość
dziadziol6 

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2009
Wysłany: 2020-10-11, 22:04   Wymiana tylnych hamulcy

Witam kupiłem 207 dla syna. Przy zakupie auto miało zblokowane tylne koło .Po rozebraniu okazało się że jednej okładziny szczęki nie było ,cylinderek całkowicie spieczony i zblokowany oraz bęben do wymiany .Potrzebuje komplet na tył bębny cylinderki samoregulatory szczęki i wszystkie sprężynki oraz śrubę mocującą bęben do piasty. Wszystko będę wymieniał sam.Szukam dobrego zaufanego i sprawdzonego sprzedawcy może coś polecicie??

Auto od dupy strony wygląda w tej chwili tak

[ Dodano: 2020-10-13, 08:14 ]
:( ktoś tu bywa na tym forum?

[ Dodano: 2020-10-14, 15:27 ]
Widzę aktywność na tym forum to na najwyższym poziomie :rotfl:
Cóż postanowiłem nie czekać i wybrałem sam .Ten sam zestaw który mam w drugim samochodzie .
Postawiłem na Mikodę
Przód tarcze GT nawiercane i frezowane 283mm
Klocki hamulcowe firmy Samko

Tył bębny Mikoda Bębny Łożysko + ABS Szczęki Samko

Miałem pytać też o świece zapłonowe ale sądząc po frekfencji tutaj to penie sam do tego dojdę szybciej .Mimo to zapraszam do pomagania nowicjuszom .Pozdrawiam

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Uk?ad hamulcowy » Wymiana tylnych hamulcy