Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Ratunku, auto nie otwiera się ani z kluczyka ani z pilota
Ratunku, auto nie otwiera się ani z kluczyka ani z pilota
Autor Wiadomość
grres1985 
grres1985

Rocznik: 2006
Wysłany: 2020-08-10, 17:41   Ratunku, auto nie otwiera się ani z kluczyka ani z pilota

Potrzebuję pilnie pomocy
Auto nie otwiera się ani z pilota ani z kluczyka
Pojechalem dorobić klucz z pilotem ale okazuje się że wszystko w pilocie dziala

Co mam robić

marbol 

Kolor: CZERWONY ADEN
Rocznik: 2008
Wysłany: 2020-08-27, 22:30   

Nie wiem czy pytanie jeszcze aktualne, ale myślę, że trzeba próbować otworzyć "z kluczyka" tj. jakieś "psikadło" do zamka i delikatnie rozruszać mechanizm (obstawiam, że nie otwierałeś zamka kluczykiem tylko korzystałeś z pilota)- jeśli jest opór po włożeniu kluczyka i próbie przekręcenia. A jak już dostaniesz się do środka to "będzie z górki" :)
Pozdrawiam

grres1985 
grres1985

Rocznik: 2006
Wysłany: 2020-08-31, 00:58   

dzięki, temat już ogarnięty,

auto było u lakiernika i jak wkładał wkładkę zamka to... nie włożył tego trzpienia prawidłowo i zamek krecił ale nie miał prawa nic otworzyć...
równocześnie padła bateria w pilocie i suma sumarum wszystko sie zblokowało, nawet po przełożeniu na nowa...

nie obyło się bez specjalisty ślusarza

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Ratunku, auto nie otwiera się ani z kluczyka ani z pilota