Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Zawieszenie i uk?ad kierowniczy » Peugeot 207 1.4hdi 2010rok awaria elektrycznego wspomagania
Peugeot 207 1.4hdi 2010rok awaria elektrycznego wspomagania
Autor Wiadomość
Andrzej12345 

Rocznik: 2010
Wysłany: 2020-02-25, 19:42   Peugeot 207 1.4hdi 2010rok awaria elektrycznego wspomagania

Cze??. Mam problem bo w moim Peugeot 207 1.4hdi z 2010roku od dwóch tygodni wspomaganie kierownicy raz dzia?a raz nie. To znaczy wy?wietla si? komunikat na desce ?e awaria wspomagania kierownicy i kierownica chodzi bardzo ci??ko jak to bez wspomagania. Po odtsnaiu odpalam auto i nie ma komunikatu kierownica chodzi lekko. A nie minie kilka dni i znów to samo tyle ?e tym razem po kilku odpaleniach b??d zniknol. Spotka? si? kto? z czym? takim? Prosz? o rad? bo nie znam si? totalnie a elektryk stwierdzi? ?e mam przyjecha? jak si? kontrolka zapali. A troch? mnie to nie pokoji.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Zawieszenie i uk?ad kierowniczy » Peugeot 207 1.4hdi 2010rok awaria elektrycznego wspomagania