Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposażenie » Wymiana lampki podsufitki z małej na dużą.
Wymiana lampki podsufitki z małej na dużą.
Autor Wiadomość
Antenil 

Kolor: CZERWONY LUCIFER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2018-12-08, 06:56   

Dobrze wiedzieć, że były modele bez lampki, 207 znów mnie zaskakuje. Ale fajna sprawa w ori bo są jakoś tak połączone, że tylną lampką można sterować używając przełącznika z przodu.

Przyklej sobie ładny pasek led od słupka do słupka, kabel w słupek i progiem do włącznika z przodu, który będzie pod ręką :mrgreen:

emswisnia 

Kolor: SZARY CENDRE
Wysłany: 2018-12-09, 09:00   

Najpierw to muszę kupić lampkę i wyciąć dziure w podsufitce bo kable to zawsze się jakoś pociągnie.
Fajnie wiedzieć gdzie jest klejona.
Widocznie były wersje z dodatkową lampką z tytuł i bez tej lampki.

Mnie to najbardziej dziwi że np wersje z climatronikiem i skóra w postaci kierownicy itp. miały ten podstawowy komputer - u mnie np w wersji trend jest ten bardziej rozbudowany.
1.9 TDI EVO1 ~ 150KM
1.2 ECOTEC 80KM
1.2 8V - 60KM

Antenil 

Kolor: CZERWONY LUCIFER
Wysłany: 2018-12-09, 10:14   

Z mojego punktu widzenia sytuacja była taka, że tu praktycznie nic z niczym się nie wiązało (poza doświetlaniem zakrętów z ESP i może jeszcze ze 2 inne rzeczy) i klient mógł sobie każdy element skonfigurować jak chciał, albo fabryka to robiła, stąd trafiają się takie miksy gdzie część elementów jest z top opcji, a część z bieda. Pamiętam w jednym ogłoszeniu 207 z navi i.. tylko z tym, reszty praktycznie nie miał :D

kubu_ek 

Wysłany: 2019-11-20, 20:14   

Czyli rozumiem że jeżeli chciałbym wymienić lampkę z jedną żarówką na tą z trzema to nie ma żadnego problemu i pasuje ta sama kostka?

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposażenie » Wymiana lampki podsufitki z małej na dużą.