Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » off-topic » Polerka
Polerka
Autor Wiadomość
amandzia3 

Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-11-06, 10:56   Polerka

Hej :D
Zastanawiam się nad polerką u car detailera. Chcę pozbyć się fragmentu zmatowienia i białego nalotu na drzwiach.

Czy taka polerka jest na stałe, czy za jakiś czas znowu autko będzie w takim stanie?
Irytuje mnie to bardzo i chciałabym mieć z tym spokój raz na zawsze. Nie chciałabym co jakiś czas z tym chodzić do gościa, bo z każdym razem usuwane jest kilka mikronów lakieru...

Ktoś z Was robił polerkę maszynowo w samochodzie?
Pomocy :angel:

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2019-11-06, 21:00   

Ja zwykle 3-4 razy do roku poleruję lakier, bo lubię mieć zadbany, ale robię to ręcznie samemu. Maszynowo robiłem raz, też sam, starczyło gdzieś na sezon.

amandzia3 

Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-11-06, 22:26   

Whitedany napisał/a:
Ja zwykle 3-4 razy do roku poleruję lakier, bo lubię mieć zadbany, ale robię to ręcznie samemu. Maszynowo robiłem raz, też sam, starczyło gdzieś na sezon.

Czyli nie jest to zabieg trwały?
Chciałabym usunąć to zmatowienie, żeby już się nie pojawiło.

[ Dodano: 2019-11-06, 22:29 ]
Ten fragment był potraktowany zmywakiem kuchennym.... na szczęście nie przeze mnie, ale drażni widok zmatowiałego lakieru...
Byłam wstępnie pytać i pan w zakładzie powiedział , że już się nie pojawi ale wiadomo jak to bywa... Dlatego wolę się upewnić czy taka polerka u detailera jest chwilowa czy nie.

Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » off-topic » Polerka