Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » mocowanie lewego przedniego nadkola
mocowanie lewego przedniego nadkola
Autor Wiadomość
ignacbalcer7 

Kolor: SZARY FER
Rocznik: 2007
  Wysłany: 2019-10-19, 14:35   mocowanie lewego przedniego nadkola

Witam serdecznie Szanownych Forumowiczów! Wczoraj sta?em si? posiadaczem 207 HDI. Problem - odstaj?ce nadkole na wysoko?ci zderzaka strona lewa-przód. St?d moje pytanie... do czego owo nadkole powinno by? przymocowane? Czy od zderzaka powinien i?? jaki? uchwyt? Czy na tej wysoko?ci powinien znajdowa? si? jaki? uchwyt którego u mnie nie ma?

evelde 

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-10-19, 18:45   

Powinno si? trzyma? zderzaka na spinkach. Jedna w przestrzeni gdzie jest ko?o i dwie albo trzy (nie pami?tam ju? dok?adnie) pod samym zderzakiem- nadkole ma takie ucho które zachodzi a? na sam przód zderzaka, ale zak?adam ?e chodzi o miejsce które wymieni?em jako pierwsze (punkt zaznaczony najwy?ej na obrazku). Z tego co pami?tam zderzak powinien mie? w tym miejscu wypust z otworem na spink?. Je?li nic tam nie masz to b?dzie trzeba drutowa? albo zostawi? jak jest :p .

Na przyk?adzie zamiennika prawego nadkola które zak?ada?em u siebie, rzut "od spodu" auta. Nie s?dz? aby lewo/prawo czymkolwiek si? ró?ni?o w kwestii mocowa?.

ignacbalcer7 

Kolor: SZARY FER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-10-21, 12:38   

Dzi?kuj? Kolego, faktycznie chodzi o ten punkt. Nie mam tam nic, pewnie zosta?o w jaki? sposób odcz?onkowane od zderzaka. B?d? my?la? jak ten problem rozwi?za? :)

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » mocowanie lewego przedniego nadkola