Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » mocowanie lewego przedniego nadkola
mocowanie lewego przedniego nadkola
Autor Wiadomość
ignacbalcer7 

Kolor: SZARY FER
Rocznik: 2007
  Wysłany: 2019-10-19, 13:35   mocowanie lewego przedniego nadkola

Witam serdecznie Szanownych Forumowiczów! Wczoraj stałem się posiadaczem 207 HDI. Problem - odstające nadkole na wysokości zderzaka strona lewa-przód. Stąd moje pytanie... do czego owo nadkole powinno być przymocowane? Czy od zderzaka powinien iść jakiś uchwyt? Czy na tej wysokości powinien znajdować się jakiś uchwyt którego u mnie nie ma?

evelde 

Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-10-19, 17:45   

Powinno się trzymać zderzaka na spinkach. Jedna w przestrzeni gdzie jest koło i dwie albo trzy (nie pamiętam już dokładnie) pod samym zderzakiem- nadkole ma takie ucho które zachodzi aż na sam przód zderzaka, ale zakładam że chodzi o miejsce które wymieniłem jako pierwsze (punkt zaznaczony najwyżej na obrazku). Z tego co pamiętam zderzak powinien mieć w tym miejscu wypust z otworem na spinkę. Jeśli nic tam nie masz to będzie trzeba drutować albo zostawić jak jest :p .

Na przykładzie zamiennika prawego nadkola które zakładałem u siebie, rzut "od spodu" auta. Nie sądzę aby lewo/prawo czymkolwiek się różniło w kwestii mocowań.

ignacbalcer7 

Kolor: SZARY FER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-10-21, 11:38   

Dziękuję Kolego, faktycznie chodzi o ten punkt. Nie mam tam nic, pewnie zostało w jakiś sposób odczłonkowane od zderzaka. Będę myślał jak ten problem rozwiązać :)

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » mocowanie lewego przedniego nadkola