Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposa?enie » Typy wy?wietlaczy
Przesunięty przez: bart555
2010-08-07, 20:12
Typy wy?wietlaczy
Autor Wiadomość
leon 
Leon

Kolor: SZARY FER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2017-06-13, 11:37   

SauronS, Marcin_1998, Fachowo?? i wiedza- Dzi?ki wielkie. Z tych informacji skorzystam i na pewno nie tylko ja. :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

paabu 

Kolor: NIEBIESKI SANTORIN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2017-10-08, 20:51   Re: re

AdamGdansk1 napisał/a:
Tak, czyta?em. Sprawdz? w samochodzie czy na pinie 12 jest ca?y czas napi?cie czy po stacyjce, bo u mnie radio si? w??cza dopiero po przekr?ceniu kluczyka. A na zdrowy ch?opski rozum, to zegarek potrzebuje zasilania ca?y czas.

[ Dodano: 2016-11-05, 20:10 ]
Uda?o si? wymieni? zegarek na wy?wietlacz typu A z trzema przyciskami.
By?o:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e77d05bbc11b17c2

A jest:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/0a8adb89dc9356f0
http://www.fotosik.pl/zdjecie/fe993f22cad1f93f

Chcia?em podzi?kowa? za wszystkie wskazówki i porady, a w szczególno?ci u?ytkownikowi "brovar", bo jego instrukcja by?a najbardziej pomocna. Co prawda dokona?em ma?ej modyfikacji tej instrukcji, a mianowicie wzi??em zasilanie (plus i minus) z dawnego zegarka a nie z radia, ?eby nie by?o za du?o kabli. Oprócz tego musia?em wywierci? trzy otworki na przyciski, ale wysz?o bardzo ?adnie.

Przyznaj?, ?e rzeczywi?cie bardzo ?adnie osadzone te przyciski...
Mam pytania:
Mianowicie pod??czy?em wy?wietlacz taki (podzi?kowania dla instrukcji od Brovar)
http://allegro.pl/wyswiet...6167227923.html
wy?wietlacz pokazuje temperatur?, zegar , dat? i inne komunikaty, ale nie mog? nic ustawia? - trzy boczne przyciski próbuj? zwiera? (wkr?takiem) lecz nie ma ?adnej reakcji - wy?wietlacz z dat? i zegarem ci?gle miga. Przy okazji - Adam, z czego dorobi?e? te przyciski? Kupi?e? w komplecie? W jaki sposób wyznaczy?e? w obudowie otwory pod te przyciski? (jak? technik? przenios?e? wymiary?)
Radio mam nie oryginalne, chcia?bym je zostawi?, nie mam te? manetki radia przy kierownicy. Je?eli te trzy przyciski przy wy?wietlaczu obs?ugiwa?y by wi?kszo?? funkcji wskaza? komputera to by mi wystarczy?o.(Na co dzie? je?d?? 307 i tam bardzo rzadko "grzebi?" we wskazaniach komputera)
Jeszcze jedno - czy finalnie je?eli b?dzie konieczne do?o?enie manetki (lub radia) to wszystko trzeba b?dzie aktywowa? w Planet?

Marcin_1998 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2017-10-08, 21:19   Re: re

paabu napisał/a:
Jeszcze jedno - czy finalnie je?eli b?dzie konieczne do?o?enie manetki (lub radia) to wszystko trzeba b?dzie aktywowa? w Planet?

Raczej na pewno trzeba b?dzie. W?tpi?, aby nie maj?c tego na wyposa?eniu auta, by?o ustawione tak jakby to by?o.

AdamGdansk1 

Kolor: SZARY ALUMINIUM
Rocznik: 2010
Wysłany: 2017-10-09, 19:19   re

Witaj.
Te trzy przyciski by?y w wy?wietlaczu który kupi?em. Tych wy?wietlaczy jest bardzo ma?o, ale mo?na kupi? na Allegro. Je?li nie masz fabrycznego radia to (chyba) nie ma innej mo?liwo?ci ustawienia daty, godziny, itp.
Do sterowania funkcjami komputera pok?adowego wystarczy wed?ug mojej wiedzy wymiana manetki prawej na t? z przyciskiem. Te? wkrótce u siebie si? za to wezm?. Samochodem je?dzi ?ona i jej na takich bajerach nie zale?y.
Co do otworów to mo?na kupi? plastikow? ramk? z wywierconymi otworami. Wtedy dodatkowo jest napisane co który przycisk oznacza. Ja z tego co pami?tam posmarowa?em czym? te przyciski (ketchup, musztarda) i przykr?ci?em ramk? od wewn?trz, nast?pnie odkr?ci?em i zosta?y ?lady ketchupu. Potem ju? z górki, wiertarka, ma?e wiert?o do drewna (ze szpikulcem) i gotowe.
Po zamontowaniu nowej manetki do sterowania komputera na pewno potrzebna jest aktywacja przez pod??czenie komputera.
Powodzenia.

active 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-09-10, 17:51   

Witam,

ostatnio sam z siebie przesta? dzia?a? wy?wietlacz, posiadam typ C , czy jest za niego odpowiedzialny jaki? bezpiecznik? wci?gn??em go ju? , czy podaj?c napi?cie z zasilacza na które? piny jest szansa sprawdzi? czy to wy?wietlacz jest uszkodzony ?

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposa?enie » Typy wy?wietlaczy