Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » off-topic » Fajny, męski zapach na co dzień
Fajny, męski zapach na co dzień
Autor Wiadomość
mayor 

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2009
Wysłany: 2019-08-13, 14:00   Fajny, męski zapach na co dzień

Czy możecie polecić jakiś dobry męski zapach? Tylko nie Bossa, bo moim zdaniem trwałość bardzo słaba. Najlepiej taki który będzie się podobal płci przeciwnej.

edmister 

Wysłany: 2019-08-14, 14:18   

Azarro chrome, niezłe zapachy ma również Tommy Hilfiger. Ogólnie to jeśli chcesz się spodobać kobietom, polecam pheromony. Ułatwiają budowanie silnej więzi, uczucie zaufania i otwartość.

mayor 

Wysłany: 2019-08-15, 11:53   

Ogólnie sobie o tym czytałem ale nie miałem możliwości wypróbowania do tej pory. Co byś polecił?

edmister 

Wysłany: 2019-08-15, 13:28   

Pheromone essence - 3-4 przechylenia z buteleczki na nadgarstki po czym przykrywasz swoim perfumem. Są bezzapachowe, tak wiec możesz używać do nich dowolnego zapachu jaki masz. Nie polecam jednak używać zbyt dużo bo jak sie oblejesz nimi to będziesz cuchnąć. Dostaniesz w sieci, poczytaj sobie zresztą opinie.

mayor 

Wysłany: 2019-08-16, 12:12   

Czyli mogę je bez problemu mieszać z perfumami? Czy wiek ma tutaj jakieś znaczenie? Mam 23 lata.

edmister 

Wysłany: 2019-08-16, 14:23   

Możesz mieszać o ile nie są to perfumy z feromonami. Bo jeśli łaczysz ze sobą dwa feromony to powinieneś zmniejszyć dawkę jednych i drugich bo tak jak wcześniej pisałem co za dużo to niezdrowo. Z wiekiem ponoć mniej wydziela się feromonów tak wiec młodsza osoba teoretycznie może ich uzyć mniej, jednak samodzielnie musisz sobie dopasować dawkę. A i jesli Ci nie podpasują to możesz spróbować jeszcze sobie Love Desire. Też całkiem znośne feromony.

Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » off-topic » Fajny, męski zapach na co dzień