Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Demontaż osłony przedniego prawego nadkola
Demontaż osłony przedniego prawego nadkola
Autor Wiadomość
evelde 

Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-07-26, 11:40   Demontaż osłony przedniego prawego nadkola

Witam,

Muszę wymienić pękniętą osłonę przedniego nadkola po prawej stronie. Chciałbym dowiedzieć się czego mogę się spodziewać i jak dużo jest przy tym zabawy czy rozbierania. Czy są do niej przyczepione jakieś wiązki, przewody czy inne cuda na kiju na które musiałbym zwrócić szczególną uwagę żeby czegoś nie uszkodzić?

Widziałem na forum temat dotyczący tylnego nadkola i po cichu liczę że jest to równie bezproblemowa kwestia aczkolwiek biorąc pod uwagę moje nieprzeciętne zdolności chcę zasięgnąć języka zanim zacznę grzebać :D .

bartong 

Rocznik: 2008
Wysłany: 2019-07-26, 23:46   

Kilka spinek, jeden torx, 2 sruby rozmiar 10 pod zderzakiem i 15min roboty. Do tego zdjęcie koła. Szybka robota

evelde 

Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-07-27, 23:32   

Brzmi dobrze, dzięki wielkie :)

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Demontaż osłony przedniego prawego nadkola