Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Różnica przedniej karoserii 207 SW i 207 cc
Różnica przedniej karoserii 207 SW i 207 cc
Autor Wiadomość
Szymon2611 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2008
Wysłany: 2019-07-11, 20:26   Różnica przedniej karoserii 207 SW i 207 cc

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i piszę swój pierwszy post na tym forum więc jeśli coś będzie nie tak proszę od razu mnie upomnieć.

Do rzeczy. Kupiłem za śmieszne pieniądze peugota 207 SW z grudnia 2008r z silnikiem benzynowym 1.4
Chodzi o to że auto jest po kolizji i ma do wymiany w sumie cały przód. Nigdy wcześniej nie miałem peugeota więc sie nie orientuje w ich wersjach. Szukam przedniej karoserii i zastanawiam się czy zderzak z 207 cc będzie pasować do mojego SW

Do wymiany mam:
maske, błotniki, lampy, zderzak, pas przedni, chłodnice x2

Podoba mi się o wiele bardziej zderzak inny niż ten co mam aktualnie lecz nie wiem czy będzie pasować.

Ogólnie zastanawiam się czy w 207 jeśli chodzi o przód to nie ma znaczenia od jakiego modelu jest bo i tak będzie pasować.

taki jest aktualnie: zdjęcie mojego peugota na chwilę obecną:

a taki bym chciał chyba że zmienie zdanie na inny typ:

Zastanawiam się też czy jak kupie lampy z soczewką to kostka prądowa będzie pasować jeśli teraz mam lampy zwykłe.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Różnica przedniej karoserii 207 SW i 207 cc