Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » Klima ch?odzi a po jakim? czasie przestaje
Klima ch?odzi a po jakim? czasie przestaje
Autor Wiadomość
Hubertus43 

Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-06-11, 11:41   Klima ch?odzi a po jakim? czasie przestaje

Witam Panowie mam problem z. Klimatyzacja ostatnio nabilem bo. S?abo chodzi?a teraz mam taki problem ?e gdy ja w??cz? to wszytko jest ok ale po jakim? czasie przestaje chlodzic wy??cze ja na 5.min i w??cz? spowrotem i wszystko wraca do normy ale znów troch? pochlodzi i znów przestaje wentylatory chodz? mo?e mia? kto? podobnie Peugeot 207 1.4 16v Klima manualna

Dev 

Kolor: CZERWONY ADEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-06-21, 14:28   

Dok?adnie mam taki sam problem. Ch?odzi mi ok. 5-10 minut i koniec. Przejad? jaki? dystans znów pochodzi i przestaje. Doszed?em do tego, ?e na zawór w kompresorze nie jest podawany sygna? PWM. To znaczy - kiedy klima ch?odzi jest podawany z ro?nym wype?nieniem, w pewnym momencie przestaje by? podawany. Gdy manualnie podam generatorem sygna? na to urz?dzenie (pomijaj?c samochód) klima dzia?a. Czyli nie jest spe?niony jaki? warunek i komputer od??cza puszczenie czynnika (ale kompresor si? nie wy??cza i wentylatory te? chodz?). Nie mam poj?cia co mo?e by? przyczyn?, b??dów ?adnych nie ma. Jak by? co? zdzia?a? w temacie to daj zna?. Serwisy niestety chc? tylko wymienia?. Jak im mówi? co jest to otwieraj? oczy jakby pierwszy raz s?yszeli o takich rzeczach wi?c szkoda mi zostawia? auto u takich "wymieniaczy".

Noxy 
Marcin

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2010
Wysłany: 2019-06-22, 14:28   

Hubertus43, Zacznij od sprawdzenia ile masz czynnika jak powy?ej 470 to masz winowajce. Je?eli nie to problem z elektryka jak pisze Dev

:!: FORUMOWICZU NALEP NAKLEJKE :!:

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » Klima ch?odzi a po jakim? czasie przestaje