Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » Klima chłodzi a po jakimś czasie przestaje
Klima chłodzi a po jakimś czasie przestaje
Autor Wiadomość
Hubertus43 

Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-06-11, 11:41   Klima chłodzi a po jakimś czasie przestaje

Witam Panowie mam problem z. Klimatyzacja ostatnio nabilem bo. Słabo chodziła teraz mam taki problem że gdy ja włączę to wszytko jest ok ale po jakimś czasie przestaje chlodzic wyłącze ja na 5.min i włączę spowrotem i wszystko wraca do normy ale znów trochę pochlodzi i znów przestaje wentylatory chodzą może miał ktoś podobnie Peugeot 207 1.4 16v Klima manualna

Dev 

Kolor: CZERWONY ADEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-06-21, 14:28   

Dokładnie mam taki sam problem. Chłodzi mi ok. 5-10 minut i koniec. Przejadę jakiś dystans znów pochodzi i przestaje. Doszedłem do tego, że na zawór w kompresorze nie jest podawany sygnał PWM. To znaczy - kiedy klima chłodzi jest podawany z rożnym wypełnieniem, w pewnym momencie przestaje być podawany. Gdy manualnie podam generatorem sygnał na to urządzenie (pomijając samochód) klima działa. Czyli nie jest spełniony jakiś warunek i komputer odłącza puszczenie czynnika (ale kompresor się nie wyłącza i wentylatory też chodzą). Nie mam pojęcia co może być przyczyną, błędów żadnych nie ma. Jak byś coś zdziałał w temacie to daj znać. Serwisy niestety chcą tylko wymieniać. Jak im mówię co jest to otwierają oczy jakby pierwszy raz słyszeli o takich rzeczach więc szkoda mi zostawiać auto u takich "wymieniaczy".

Noxy 
Marcin

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2010
Wysłany: 2019-06-22, 14:28   

Hubertus43, Zacznij od sprawdzenia ile masz czynnika jak powyżej 470 to masz winowajce. Jeżeli nie to problem z elektryka jak pisze Dev

:!: FORUMOWICZU NALEP NAKLEJKE :!:

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » ASO i Warsztaty » Klima chłodzi a po jakimś czasie przestaje