Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposa?enie » Wyj?ca spr??arka klimatyzacji - jaki zamiennik?
Wyj?ca spr??arka klimatyzacji - jaki zamiennik?
Autor Wiadomość
wisznia 

Kolor: NIEBIESKI NEYSHA
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-06-07, 20:23   Wyj?ca spr??arka klimatyzacji - jaki zamiennik?

Czo?em! Jak w temacie, mam obecnie problem z wyj?c? spr??ark? klimatyzacji. Jaki? czas temu zauwa?y?em, ?e klimatyzacja zacz??a mi g?o?niej pracowa?. Ha?as si? nasila?, pojecha?em na sprawdzenie spr??arki, wymienili uszkodzone ko?o spr??arki wraz ze sprz?gie?kiem, dolali ?rodka. Problem jednak nie ust?pi?, jazda z w??czon? klimatyzacj? powodowa?a ?e s?ycha? by?o spod maski bardzo nieprzyjemne wycie zale?ne od obrotów silnika - po ponownej wizycie w warsztacie stwierdzili ?e to w takim razie ewidentnie zaje?d?ona spr??arka i trzeba j? wymieni?. St?d pytanie - czym j? zast?pi?? Poszuka? jakiej? na allegro, auto szrotach czy poszuka? sklepów z regenerowanymi? Czy do naszych aut pasuje ka?da spr??arka do tego modelu, czy s? jakie? specjalne wymagania (np. konkretny producent w danym egzemplarzu). No i czy na razie je?dzi? z wy??czon? klimatyzacj? czy niezale?nie od tego zabra? si? za wymian?? Z góry dzi?ki za odpowiedzi!

lgorek 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-06-10, 13:06   

Ja bym kupi? u?ywan? z gwarancj? rozruchow?. Jak zamontujesz bedziesz wiedzia? czy chodzi dobrze czy ?le.

wisznia 

Kolor: NIEBIESKI NEYSHA
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-06-14, 20:16   

A jak z samym modelem? Wsz?dzie by? montowany taki sam, czy warto zanurkowa? pod mask? i sprawdzi? jaki jest za?o?ony obecnie?

Noxy 
Marcin

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2010
Wysłany: 2019-06-22, 14:31   

Musisz po numerach dobiera? ew po VIN. Raczej powinny by? identyczne w miar? miedzy Dieselami nie wiem jak w benzynie. Kiedy? patrzy?em na allegro i pamietam ze nie mialem jakiegos problemu z dobraniem spr??arki regenrowana jakies ~1000z?

:!: FORUMOWICZU NALEP NAKLEJKE :!:

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Wyposa?enie » Wyj?ca spr??arka klimatyzacji - jaki zamiennik?