Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » lampy przednie soczewkowe zamiast zwykłych?
lampy przednie soczewkowe zamiast zwykłych?
Autor Wiadomość
tomolt 

Kolor: SZARY MONTEBELLO
Rocznik: 2009
Wysłany: 2019-04-22, 16:06   lampy przednie soczewkowe zamiast zwykłych?

Witam wszystkich.
Czy mogę zamienić zwykłe reflektory na reflektory soczewkowe?
I czy reflektory z funkcją doświetlania zakrętów z soczewkami firmy TYC można podłączyć zamiast zwykłych które posiadam?
Pytam bo muszę kupić prawy przedni i w oryginale w bdb stanie znalazłem jedden za 580 zł a za tyle to można kupić 2 nowe zamienniki np.DEPO albo TYC
Znalazłem też oryginał Valeo za 589 zł nowy w sklepie. I nie wiem co wybrać

Dev 

Kolor: CZERWONY ADEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-04-22, 17:37   

Przeczytaj dokładnie mój temat:
http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=4581
Fakt, że z xenonów już dawno zrezygnowałem, lampy jednak zostały. 5 lat minęło, nie zmatowiały, nie wypaliły się, chrom nie odskoczył. Uważam, że to bardzo dobrze wydane pieniądze. Jedynie plastikowa oprawka od postojówki się trochę "okopciła" na brązowo ale nie popękała. Niestety o doświetlaniu zakrętów zapomnij, potrzebny jest to tego nowy moduł, wiązka, wprogramowanie w komputer.
Polecam kupić do tego żarówki w5w philipsa, ja kupiłem xenon white (coś ok. 15zł za 2szt). Od tamtego momentu świecą do dziś :)

tomolt 

Kolor: SZARY MONTEBELLO
Rocznik: 2009
Wysłany: 2019-04-24, 20:09   

Dziś chciałem zamówić lampy i od sprzedawcy otrzymałem wiadomość że jak mam zwykłe reflektory to nie mogę podłączyć reflektorów z soczewkami. No i teraz nie wiem czy da radę

Dev 

Kolor: CZERWONY ADEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2019-04-24, 22:09   

tomolt, ma rację, bezpośrednio nie zadziała. Po zakupie musisz dołożyć nową masę w kostce. Kliknij w moim poście zdjęcie z kostką i masz pokazane który pin dodatkowo zmasować i będzie na 100% działać.

re_dips 

Kolor: SZARY FER
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-05-15, 11:15   

Ja zrobiłem u siebie zgodnie z instrukcją od Dev i wszystko działa jak trzeba :-) nie ma się co bać tylko działać :-)

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » lampy przednie soczewkowe zamiast zwykłych?