Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Przeniesienie napędu » Objawy jak koniec sprzegla, ale jednak nie - pomocy!
Objawy jak koniec sprzegla, ale jednak nie - pomocy!
Autor Wiadomość
eteri 

Kolor: NIEBIESKI NEYSHA
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-03-04, 22:48   Objawy jak koniec sprzegla, ale jednak nie - pomocy!

Cześć!
Przychodzę z taką sprawa, że miałem problem z przyspieszaniem moim pugiem 1.6 lpg 109KM. Myślałem, że to sprzęgło, bo przy przyspieszaniu obroty szły do góry, a samochód nie przyspieszał, dopiero jak załapał na niższych obrotach to powoli przyspieszał. Niestety po wyjęciu skrzyni ze sprzęgłem, okazało się, że sprzęgło jest w stanie zamiennika który kupiliśmy, przejechane około 40k km po roku ze mną i dwóch z właścicielem, sprzęgło z 2016 roku, wysokiej jakości zamiennik, więc szukaliśmy dalej, rozebraliśmy skrzynię na części pierwsze, ale oprócz zużytego wstecznego wszystko w porządku. Kończą się pomysły i nie wiemy czego szukać, jakieś sugestie? Do tego dorzucę ten irytujący świst przy przyspieszaniu, jak mam skrzynię wyjęta to.moze coś z nią?
Z góry dzięki za rady!
Pozdro!

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Przeniesienie napędu » Objawy jak koniec sprzegla, ale jednak nie - pomocy!