Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Przeniesienie napędu » Sprzęgło na urlopie
Sprzęgło na urlopie
Autor Wiadomość
gtriderxc 
gtriderxc.tk

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-01-11, 22:01   Sprzęgło na urlopie

Pod koniec grudnia zaczęło mi się ślizgać sprzęgło. Trochę się wkurzyłem, że poprzedni warsztat mnie oszukał, bo robiłem je jakieś dwa lata i około 20-25000 km temu. Wtedy to był już drugi raz od zakupu, bo pierwszym wymienili sprzęgło bez uszczelki i tarcza dostała oleju... Tak więc trzeci raz problem ze sprzęgłem, tylko tym razem sam pedał chodzil jakby lżej, a ja w okresie świątecznym jeździłem na slizgajacym się. Jednego dnia było lepiej, innego gorzej ale poślizg był.

Najbardziej wkurzyłem się w czwartek, mając już zaklepanego mechanika na poniedziałek, bo sprzęgło nagle doznało cudownego ozdrowienia! Wsiadam do auta, wciskam i czuję, że jest twarde jak zawsze i słychać delikatnie sprężynę jak zawsze, która zamilkła na kilka dni.

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć WTF?! Jechać do tego warsztatu coś sprawdzić, czy zakładać że znowu siknelo olejem po tarczy i wyschło lub starło się? Zastanawia tylko fakt, że w czasie awarii było odrobinę bardziej miękkie niż normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł?

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2019-01-11, 23:17   

Jeździć aż nie zdechnie i nie marudzić

gtriderxc 
gtriderxc.tk

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2019-01-12, 19:53   

Tak zrobię 8-)

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Przeniesienie napędu » Sprzęgło na urlopie