Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Układ hamulcowy » Breaking system fault
Breaking system fault
Autor Wiadomość
Kowal 

Kolor: BIAłY BANQUISE
Rocznik: 2009
Wysłany: 2018-12-06, 15:31   Breaking system fault

Cześć, od dłuższego czasu meczy mnie błąd „breaking system fault” ;( wyskoczył sam i czasami sam znika po to żeby za chwile na nowo się pojawić. Na liczniku widnieje napis STOP i zaciągnięty ręczny, pika niemilosiernie i nie mam pomysłu od czego to może być. Przejrzałem kilka tematów na ten temat i nie znalazłem rozwiązania, u wszystkich jak widzę jest tez błąd esp i abs, a u mnie tylko „braking system fault”. Auto normalnie odpala, prędkościomierz działa, hamulce działają jak wcześniej, nic się nie dzieje to skad ten blad. Pomóżcie bo mega irytuje, a nie chce jechać do mechanika wydać na pompę 2 tys i żeby się nie okazało ze to nie to.

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-12-06, 15:39   

Najpierw zobacz na komputerze co go boli. Może być przepalający się bezpiecznik, może być zwarcie, może padać przekaźnik w BSM'ie, może co innego. Trzeba się pochylić nad autem, bo na odległość nie da rady.

Noxy 
Marcin

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2010
Wysłany: 2018-12-09, 12:29   

No wiec to może być pompa :) tylko jeszcze czasami lapie. Mi też nie odrazu padł prędkościomierz a auto chamować i tak będzie. A pompa kosztuje z 500-600zł juz tam nie daj sie nakrecic ze O KURŁA PANIE NOWO POMPA TRZEBA ZALOZYC BO INACZEJ NIE JEDZIE. Z innego auta byle by sie nr zgadzały. Moja uzywana służy do dziś i działa bardzo dobrze. Druga sprawa tak pisze Whitedany, BSI w tym samochodzie głownie to pod maską koło aku potrafi nie lada problemów narobić. Sprawdz sobie po otwarciu plastiku czy nie ma tam wilgoci. Jeżeli jest tam wilgoć to sprawdz środkową kostkę z przewodami bo to ona łączy sie z pompą ABS jeżeli jest tam korozja to masz winowajce. (A lubi tam rdzewieć i zachodzić zieloną korozją ze hej)

:!: FORUMOWICZU NALEP NAKLEJKE :!:

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Układ hamulcowy » Breaking system fault