Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Układ hamulcowy » ABS/ ESP / ASR System faulty zgasł i nie odpala
ABS/ ESP / ASR System faulty zgasł i nie odpala
Autor Wiadomość
Patrynio69 

Kolor: NIEBIESKI RECIFE
Rocznik: 2010
  Wysłany: 2018-11-08, 10:51   ABS/ ESP / ASR System faulty zgasł i nie odpala

Hej, mam taki problem z moim peugeotem 207 1.6 HDI 109 KM, a mianowicie jechałem sobie dodawałem gazu i wyskoczyl mi komunikat ABS/ ESP / ASR System faulty zgasł i nie odpalił mi juz ani razu. NIe wiem co jest przyczyna - po podłączeniu do komputera nie pokazał błędu żadnego. Gdy próbuje odpalic to kręci ale nie odpala. Nie wiem w czym leży problem, odpinałem akumualtor sprawdzałem luzy na bezpiecznikach i kostki pod fotelem, wszystko gra a mimo to nie ma opcji odpalić auta.
Edit.: ze znajomym mechanikiem kombinowalismy i spróbował czy odpali przy użyciu plaka, no i odpalił, czyli najprawdopodobniej coś z dopływem paliwa?

Noxy 
Marcin

Kolor: SHARK GREY
Rocznik: 2010
Wysłany: 2018-12-09, 13:30   

Te błędy są tak ogólne ze ciężko powiedzieć. Może być zapchany filtr paliwa, może być czujnik cisnienia pompy paliwa walniety. Może być zapowietrzony układ. Może sama pompa paliwa klękła, może poszło zwarcie na BSI.

:!: FORUMOWICZU NALEP NAKLEJKE :!:

Whitedany 
Dla innych

Kolor: SZARY MANITOBA
Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-12-09, 19:43   

Sprawdź czy nie masz zalanego BSM'a pod maską. Zwykle jest utopiony w wodzie, bo cieknie po kablach do środka.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Układ hamulcowy » ABS/ ESP / ASR System faulty zgasł i nie odpala