Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » off-topic » Problem z temperaturą, falujące obroty i brak mocy
Problem z temperaturą, falujące obroty i brak mocy
Autor Wiadomość
olciaust 

Rocznik: 2009
Wysłany: 2018-11-07, 11:40   Problem z temperaturą, falujące obroty i brak mocy

Witam.
Jestem tu nowa, a także nigdzie nie znalazłam odpowiedzi dot. mojego auta. Posiadam peugeota 207 1.4 benzyna 95km 2009r. Odebrałam auto od mechanika po wymianie rozrządu, pompy wody, czujnika oleju, świec, a także termostatu. Niestety temperatura trochę świruje przy większych prędkościach temperatura spada do 80-70stopni, natomiast zwalniają albo poruszając się po mieście temp. jest stabilna - 90stopni. Miał ktoś może podobny problem?
Dodam, że przed wymianą świec podjeżdżając do świateł czy gdziekolwiek lekko falowały obroty, a także "przytykał" się jakby nie miał mocy. Gdzieś poczytałam, że być może to wina świec, a więc wymieniłam, niestety auto ładnie chodziło jeden dzień, a drugi już znów lekko raz zafalował, a także "zawiesił się", a po chwili jechał normalnie.
Proszę o radę, jakąkolwiek pomoc z góry dziękuję.

SauronS 
+ LPG

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-11-07, 19:36   

Cześć.
W VTI lubi paść sobie cewka co jakiś czas, bardziej bym stawiał na nią niż na świece.
Na termostaty w VTI była akcja serwisowa, polecam zapoznać się z tym tematem. W skrócie - przed wymianą mógł być wadliwy i po wymianie też.

Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » off-topic » Problem z temperaturą, falujące obroty i brak mocy