Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » Giełda » KUPUJEMY AUTO » Kupujemy Auto » Szukam Puqa 207 do ok. 15tyś.
Szukam Puqa 207 do ok. 15tyś.
Autor Wiadomość
Marcin_1998 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2007
Wysłany: 2018-06-10, 11:32   

Cachorro napisał/a:

https://www.olx.pl/oferta...D5-IDuP6kL.html

Mam też człowieka co może mi z Niemiec bezpośrednio coś przywieźć.

Lewy próg pognieciony. Lewy dół przedniego zderzaka porysowany. Tylna klapa pognieciona. Więcej z tych zdjęć ciężko zobaczyć.

Jak zaufany człowiek to możesz próbować sprowadzać, ale ładne tańsze nie będzie niż PL.

SauronS 
+ LPG

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-06-10, 14:53   

Cachorro napisał/a:
Jak z instalacją gazową w tych vti?

Trochę słabo bo brak jest w nich podcisnienia w kolektorze, więc strojenie mapy jest inne i trzeba to mieć na uwadze podczas montażu. Ale generalnie montaż jak najbardziej możliwy, ale u kogoś kto ma trochę większe pojęcie no i trochę więcej będzie kosztować. Ale moim prywatnym zdaniem to VTi odpada ze względu na znane wszystkim wady tego motoru.

75 KM w tym aucie to tragedia.

Osobiście uważam że 1.6 HDi to dobry motor, jeden z najlepszych w 207, ale nie najlepszy. No i przy obecnej cenie ON na poziomie 5 zł i LPG na poziomie 2 złotych (w przybliżeniu pomijam te +/- 10 groszy), to przy spalaniu 8l LPG na 100 km i przy motorze Tu5jp4 (mi pali poniżej 8) to diesel musiałby spalić jakieś 3 litry (tryb mieszany) co nie jest realne - aby opłacalność była identyczna. No i tu5jp4 ma 110 KM a 1.6 HDi w podstawowej wersji (tej polecanej) 90 KM.

Cachorro 

Wysłany: 2018-06-10, 15:26   

SauronS - a to co tam się dzieje dokładnie prócz słabego napinacza rozrządu? Bo ile artykułów tyle opinii. I juz sam nie wiem.

Jest w stanie pomóc mi ktoś znaleźć ofertę w lubelskim z którymś z tych 2 silników 16v dobrych do gazu?

michaś 

Wysłany: 2018-06-10, 16:17   

Cachorro, oba o ile zadbany silnik. Mój 1.4 16v 88km (ponad 70k km na gazie) mimo że już dałem sobie spokój z regulacją gazu bo raz jeździ bez błędów, a raz na jakiś czas zależy od gazu gdzie zatankuję lub dostawy ( zazwyczaj na GASPOL tankuję) sypnie błędem P0170. Jedyna bolączka mało mocy, ale nic prócz filtrów i oleju nie robiłem w silniku.
Krótka dyskusja o VTI

Antenil 

Kolor: CZERWONY LUCIFER
Rocznik: 2007
Wysłany: 2018-06-13, 11:43   

[quote="Antenil"
Na tego białego mogę rzucić okiem w środę ;) [/quote]

Klepana i malowana, lakier łuszczy się na każdym zagieciu, na masce, klapie, drzwiach, słupkach, zaczyna też rdzewiec więc pewnie ta przygoda ma już kilka lat. Fotel kierowcy w stanie tragicznym, jakby ktoś na nim pety gasił. Do silnika nawet nie patrzyłem, warta jakieś 9k.

Peugeot 207 club Strona Główna » Na luzie » Giełda » KUPUJEMY AUTO » Kupujemy Auto » Szukam Puqa 207 do ok. 15tyś.