Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Prawy boczny kierunkowskaz oraz czujnik temperatury zewnętrz
Prawy boczny kierunkowskaz oraz czujnik temperatury zewnętrz
Autor Wiadomość
Daper 

Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-05-08, 12:38   Prawy boczny kierunkowskaz oraz czujnik temperatury zewnętrz

Witam,
Przed dwoma dniami zauważyłem, że na wyświetlaczu w miejscu gdzie zwykle pojawiała się temperatura zewnętrzna widnieje teraz symbol "--C". Z okazji, że dziś miałem odrobinę czasu postanowiłem, że zajmę się problem i w trakcie oględzin prawego lusterka (z czujnikiem temperatury) zauważyłem, że nie działa również znajdujący się w nim kierunkowskaz. Reszta instalacji elektrycznej wydaje się być sprawna. Co może być przyczyną tych usterek oraz jak dostać się do wnętrza lusterka zewnętrznego oraz do obudowy znajdującego się w nim kierunkowskazu? Bardzo proszę o pomoc.

Temat nieaktualny. Po nitce do kłębka ustaliłem, że wiązka kabli od kierunkowskazu oraz od termometru podwinęła się w drzwiach pod opuszczającą się szybę i została wypięta z kostki. Po podłączeniu i poprawnym ułożeniu kabli wszystko działa jak należy.

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Hi-tech » Nadwozie » Prawy boczny kierunkowskaz oraz czujnik temperatury zewnętrz