Peugeot 207 club
Strona Główna  Portal   Album  Album   FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  ARCHIWUM  Archiwum

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Tuning » Moje Auto » Moje Auto » 207 1.4HDI mk61
207 1.4HDI mk61
Autor Wiadomość
mk61 

Kolor: CZARNY OBSIDIEN
Rocznik: 2008
Wysłany: 2018-04-15, 13:26   207 1.4HDI mk61

Witam. Jestem Marcin i na waszym forum znalazłem dużo cennych informacji, więc postanowiłem się ujawnić. :lol: Może kogoś też natchnę, albo pomogę.
Pug jest u mnie od nowości. Prawie, bo został odkupiony od szczecińskiego salonu, gdzie podczas pracy jako testówka wykręcił 5000km i został odkupiony przez moją mamę.
Teraz miał być sprzedany, ale podczas poszukiwań auta dla mnie straciłem nadzieję, nerwy i w ogóle szkoda gadać , jak się patrzy na oferowane samochody. Stwierdziłem, że zostawiam go dla siebie i myślę, że jeszcze 2-3 lata nim pojeżdżę. Utwierdzam się w tym przekonaniu przy każdym tankowaniu. :mrgreen:
Rocznik 2008, 1.4HDI, wersja TRENDY z nakładkami na pedały i białymi zegarami. To nie mój wymysł, tylko taki już wyszedł z fabryki. Obecnie przelot to około 225kkm. Samochód teraz stoi w warsztacie i powoli jest doprowadzany do ideału.
Na tą chwilę posiadam tylko jedno zdjęcie, gdzie ostatnio zamontowałem tylne lampy, wymieniłem panel stopu na czarny i przyciemniono mi szyby. Światła tylne w nocy wyglądają genialnie, a więcej zdjęć wkrótce.
Obecnie na warsztacie wymirnia się sprzęgło, bo zaczęło się ślizgać, wchodzi skórzana kierownica i tempomat.

Dalsze plany to skórzana tapicerka, być może wygłuszenie i wymiana głośników na trochę lepsze i montaż elektrycznych szyb z tyłu.
Choruję też na przednie lampy z czarnym wnętrzem, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć. Chodzi mi o zwykłe reflektory z czarnym wnętrzem, bez ringów, ledów i innego disco-polo. Parę lat temu widziałem takie na allegro, ale teraz jest problem. I tu pytanie do kolegów "po fachu". Widziałem, że niektórzy tutaj robili to na własną rękę, czy ktoś byłby chętny się tego podjąć? A może ktoś ma dostęp do gotowych, nowych reflektorów?

Oto jedyne, póki co, zdjęcie, ale niebawem będzie więcej. Pozdrawiam!

https://photos.app.goo.gl/IAkwmz4VgmPdag4a2

ALBUM:
https://photos.app.goo.gl/Qe3ATGMLKlff0KFd2

SauronS 
+ LPG

Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-04-16, 10:14   

Witamy! :mrgreen:

Oryginalnie reflektory z czarnym środkiem były w 207 RC.
U nas na forum Jelon sobie malował środki na czarny mat, a reszta to nie wiem za bardzo...

Jelon 

Rocznik: 2011
Wysłany: 2018-04-17, 09:57   

mk61, jeżeli nie chcesz przerabiać lamp własnoręcznie to są firmy które to robią :) ja robiłem sam, jedną lampę rozkleiłem w 5 minut a z drugą bawiłem się koło dwóch godzin i trochę ją pokiereszowałem :-? ale używałem do tego zwykłej suszarki, nożyka i śrubokręta płaskiego

Peugeot 207 club Strona Główna » Peugeot 207 » Tuning » Moje Auto » Moje Auto » 207 1.4HDI mk61